Występują na czterech kontynentach. Dziś są w Krakowie!

Autor CowKrakowie.pl
Występują na czterech kontynentach. Dziś są w Krakowie!

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się w Polsce występy światowej sławy tancerzy z Rhythm of the Dance. W Krakowie ogłoszone zostały nawet dwa występy.

reklama

Sprawdziliśmy dostępność biletów na to spektakularne wydarzenie i na godzinę 8:20 zostały dosłownie ostatnie bilety na dodatkowy występ artystów z Rhythm of the Dance na godzinę 16:00. Pierwszy termin o 20:00 całkiem się wyprzedał. Zapraszamy do ICE Kraków.

reklama

Rhythm of the Dance

Rhythm of the Dance to irlandzki zespół, w skład którego wchodzą tancerze, wokaliści i muzycy grający na tradycyjnych instrumentach. Program zakorzeniony w bogatej kulturze i dziedzictwie Zielonej Wyspy pokazuje wszystko, co irlandzkie z nieco innej perspektywy. To podróż przez historię tego kraju – od starożytności bogatej w legendy i mity do współczesności ukazującej piękno obecnej Irlandii.

Widowisko wciąż ewoluuje, dzięki nieustannemu dążeniu do perfekcji ze strony całego sztabu profesjonalistów. Nad najwyższym poziomem przedstawień czuwają reżyser, producent, choreograf i kompozytor. Dbają, by spektakle były świeże i interesujące nawet dla tych widzów, którzy regularnie na nie uczęszczają.

"Rhythm of the Dance"
Rhythm of the Dance
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności