Wszystkie pojazdy zostawione na tym odcinku zostaną odholowane!

Autor CowKrakowie.pl
Wszystkie pojazdy zostawione na tym odcinku zostaną odholowane!

Duże zmiany zostaną wprowadzone w organizacji ruchu od 1 lutego 2024 r. Zostanie zamknięty odcinek ul. Zwierzynieckiej na fragmencie od ul. Małej do budynku Filharmonii Krakowskiej.

reklama

W związku ze zmianą organizacji ruchu dojazd do posesji zlokalizowanych na odcinku od ul. Małej do filharmonii nie będzie możliwy. Dostawy do wszystkich lokali odbywać się będą wyłącznie pieszo od ul. Małej lub od ul. Straszewskiego. 

reklama

Odholują pojazdy

Wszystkie pojazdy zostawione na tym odcinku zostaną odholowane. Kierowcy muszą przeparkować auta do 31 stycznia poza wskazany obszar. Ruch pieszych zostanie utrzymany. W zależności od warunków pogodowych utrzymanie takiej organizacji ruchu planowane jest do końca kwietnia.

Planowane prace: demontaż szyn oraz płyt torowych, budowa kanalizacji deszczowej, wykonywanie nowej podbudowy oraz konstrukcji torowiska.

Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych oraz braku nieprzewidzianych kolizji z infrastrukturą podziemną, planowane jest udostępnienie ulicy dla ruchu kołowego, sukcesywnie od filharmonii w stronę ul. Małej.

Zobacz także:

Odbędzie się spotkanie w sprawie organizacji ruchu na Prądniku Czerwonym

Zmniejszona zostanie częstotliwość kursowania tramwajów. To nie wszystko!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności