W Klubie Gwarek wystąpi Harp Twins ft. Volfgang Twins + Lyrre

Autor CowKrakowie.pl
W Klubie Gwarek wystąpi Harp Twins ft. Volfgang Twins + Lyrre

Już 29 lutego w Klubie Gwarek wystąpi Harp Twins ft. Volfgang Twins + Lyrre. Bilety na to wydarzenie są już dostępne.

reklama

Odliczamy dni do kolejnego koncertu w Krakowie.

reklama

Harp Twins

Camille Karie i Kennerly Caye Kitt to amerykańkie harfistki, które komponują, aranżują i występują jako The Harp Twins. Siostry Kitt wydały w Internecie ponad 100 singli, a także dziewięć fizycznych albumów z coverami i oryginalnymi piosenkami. Pojawili się w kilku filmach.

Volfgang Twins

Drømil i Drømal Vølfgang to identyczni bliźniacy muzycy, artyści i rzemieślnicy. Zainspirowani naturą, mitologią i swoim dziedzictwem, wyrażają siebie poprzez tworzenie. Bliźniacy to wszechstronni artyści, którzy tworzą przede wszystkim muzykę, obrazy i ilustracje, a także są utalentowanymi budowniczymi. Są także kaskaderami! Ich artystyczna stylizacja i inspiracja wywodzą się z mitów nordyckich i są napędzane ich wyobraźnią.

LYRRE – folk metal

LYRRE, założone przez Michalinę Malisz (ex-Eluveitie) i Piotra Martusia (Netherfell), łączy organiczne brzmienie liry korbowej z metalem i elektronicznymi inspiracjami w postaci bogato zaaranżowanych produkcji. Nowoczesny songwriting i współpraca z takimi artystami jak Noah Sebastian z Bad Omens (w roli współproducenta) sprawiły, że wydany w marcu 2023 roku debiutancki album zespołu “Not All Who Dream Are Asleep” zdobył serca fanów rozmaitych gatunków, od metalu symfonicznego, po power, folk, a nawet prog metal.

Bilety:

Bilety są dostępne m.in. na stronie ebilet.pl

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności