TAURON Arena Kraków będzie świętować. Ogłoszono kolejne gwiazdy

Autor CowKrakowie.pl
TAURON Arena Kraków będzie świętować. Ogłoszono kolejne gwiazdy

TAURON Arena Kraków w tym roku będzie obchodzić swoje 10-lecie. Z tej okazji zorganizowany zostanie wyjątkowy koncert. Ogłoszono kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas tego wydarzenia.

reklama

Urodzinowy koncert odbędzie się 5 kwietnia 2024 roku a do ogłoszonych już wcześniej artystów dołącza Kuba Badach i Igo.

reklama

– Zastanawialiście się kiedyś, jaki jest przepis na idealne wydarzenie muzyczne, które można zorganizować w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce? Otóż do jego przygotowania potrzebujemy doskonałych składników – sięgamy więc po utwory Kory, Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty oraz Andrzeja Zauchy, poddajemy je metamorfozom i tworzymy z nich nową, zaskakującą kompozycję. Jak będzie tego efekt, przekonacie się już 5 kwietnia – zapraszają organizatorzy.

Za aranżacje utworów wybitnych krakowskich artystów odpowiada Miuosh – uznany raper i producent, który już nie raz zaskoczył publiczność swoim nieszablonowym podejściem do muzyki. Utwory Kory, Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty oraz Andrzeja Zauchy wykonają: Bela Komoszyńska, Grubson, Julia Pietrucha, Mery Spolsky, Renata Przemyk, Natalia Szroeder, Wiktor Waligóra, Krzysztof Zalewski, a także Igo i Kuba Badach. Na scenie towarzyszyć im będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą Jana Stokłosy, który będzie również autorem orkiestracji koncertu.

Bilety są już w sprzedaży na stronach serwisu ebilet.pl.

"Urodziny tauron Areny Kraków"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności