Przed TAURON Areną Kraków zaparkuje wyjątkowa ciężarówka

Autor CowKrakowie.pl
Przed TAURON Areną Kraków zaparkuje wyjątkowa ciężarówka

Najmłodsi mieszkańcy Krakowa powinni pojawić się w najbliższą niedzielę przed TAURON Areną Kraków. Zaparkuje tutaj wyjątkowa ciężarówka firmy Wawel, która wypełniona będzie pysznymi słodyczami.

reklama

Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy ponownie ruszyła w trasę po Polsce. Już w niedzielę, 28 stycznia odwiedzi Kraków!

reklama

O Wawel Truck

Wizyta w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to przygoda pełna wrażeń! Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą przeżyć niezapomnianą przejażdżkę wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają największe tajniki jej produkcji. Dowiedzą się również więcej o dobrych składnikach zawartych w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający tę niezwykłą ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do słodkiej strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy i oczywiście zabrać ją ze sobą.

Zima z Wawel Truck w Krakowie

28 stycznia interaktywny pojazd Wawel zapewni najmłodszym niezwykłe atrakcje i będzie stacjonował w Krakowie na Zimowej Arenie na parkingu od strony Parku Lotników, w godzinach 12:00-18:00.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności