Przed nami pierwszy w tym roku Festiwal Kawy i Czekolady w Krakowie

Autor CowKrakowie.pl
Przed nami pierwszy w tym roku Festiwal Kawy i Czekolady w Krakowie

Smakosze kawy i czekolady mogą mieć powody do zadowolenia. 27 i 28 stycznia 2024 w Krakowie odbędzie się pierwszy w tym roku Festiwal Kawy i Czekolady.

reklama

W nadchodzący weekend w Hali 100-lecia KS Cracovia odbędą się trzy festiwale – jednym z nich jest Festiwal Kawy i Czekolady. Warto zaznaczyć, że wstęp jest bezpłatny.

reklama

Jak informują organizatorzy, na odwiedzających kawoszy będą czekać setki litrów kawy z różnych zakątków świata, prezentowane przez lokalne kawiarnie jak i palarnie z Polski! Będzie można skosztować tych pyszności na miejscu, ale również zakupić ziarna i świeżo mieloną kawę do domu. Nie zabraknie też stoisk, na których znajdziecie różnego rodzaju kawowe akcesoria i dodatki.

Coś na słodko

Nie zabranie pysznych słodyczy. W Hali 100-lecia KS Cracovia będzie wszystko czego potrzebuje każdy łasuch. Czekolada gorzka, deserowa, mleczna, biała a może różowa czy z dodatkami? Z pewnością każdy czekoladożerca znajdzie coś dla siebie.!

Przybywajcie i dajcie się porwać w tę czekoladowo-kawową podróż!

Godziny otwarcia: sobota 12:00-20:00, niedziela 12:00-18:00. W tym samym miejscu odbędzie się także Festiwal Azjatycki oraz Festiwal Piwa, Wina i Trunków Rzemieślniczych.

"Festiwal Piwa i wina"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności