Pan Buźka Show w Krakowie. Przed nami rodzinne wydarzenie

materiały prasowe
Pan Buźka Show w Krakowie. Przed nami rodzinne wydarzenie

Pan Buźka Show wystąpi niebawem w Krakowie. Przed nami wyjątkowe rodzinne wydarzenie, które odbędzie się w Kinie Kijów. Przygotujcie się na prawdziwą paletę emocji!

reklama

“Pan Buźka Show: Narodziny Żółtoksiężnika” to zupełnie nowe, większe i jeszcze zabawniejsze show Pana Buźki, który niczym legendarny Feniks, odradza się na nowo, aby rozpalić scenę do czerwoności. To widowisko, w którym magia łączy się z szaleństwem, a prezentowane triki przekraczają granicę rzeczywistości, dostarczając wspaniałej zabawy dla całej rodziny. Bilety już w sprzedaży.

reklama

Wspaniałe emocje gwarantowane

"Pan Buźka Narodziny Żółtoksiężnik"

Przygotujcie się na prawdziwą paletę emocji: od śmiechu po zachwyt i dajcie się porwać niebanalnej, angażującej i momentami abstrakcyjnej rozrywce w wykonaniu jedynego na świecie żółtoksiężnika. Pan Buźka wyczaruję coś z niczego, sprawi że przedmioty, a nawet i ludzie zaczną unosić się w powietrzu, nie raz i nie dwa odgadnie Wasze myśli, a także pojawi prawdziwego królika na scenie! A to jeszcze nie koniec!

Tutaj widzowie są częścią przedstawienia, dlatego macie szansę zostać zaproszeni na scenę, gdzie na własnej skórze poczujecie magię z bliska. Pan Buźka uwielbia interakcję z publiką, dlatego nie będziecie tylko biernymi obserwatorami, a uczestnikami niezapomnianych chwil.

Niech magiczne show Pana Buźki stanie się dla Was nie tylko spektaklem, ale także wspaniałą przygodą, w której każdy z Was może poczuć się jak prawdziwy magik i jednocześnie odkryć w sobie wewnętrzne dziecko. To jest właśnie esencja tego pokazu, aby wspólnie dzielić się magią, radością i zabawą.

Spektakl dla widzów od 8 roku życia. Czas trwania: 75 minut.

Pan Buźka Show: Narodziny Żółtoksiężnika  odbędzie się 07.03.2024 10:30 – seans dla szkół i 18:00 – seans familijny w Kinie Kijów.

Więcej informacji i bilety: https://bilety.io/ekXfE i https://sklep.ebilet.pl/32369622321725768

Zamówienie grupowe dla szkół: info@eurosoul.pl 

"Plakat Pan Buźka Narodziny Żółtoksiężnik"
"Pan Buźka Narodziny Żółtoksiężnik"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności