Najtańsze skórki do noży w CS2

artykuł sponsorowany
Najtańsze skórki do noży w CS2

Noże w CS2 mają większą prędkość ataku niż większość broni palnej. Postać z nożem w dłoni może poruszać się szybciej niż przy pomocy innych broni. Dzięki temu gracze mogą aktywniej i efektywniej poruszać się po mapie. Jak na tak ważną broń, warto mieć przyzwoite skórki.

reklama

Biorąc pod uwagę, że średnia miesięczna liczba graczy CS2 wynosi około 750 000, ważne jest, abyś wyróżniał się w społeczności. W tym artykule napisanym przez eZstah dowiesz się o najbardziej budżetowych i ciekawych skórkach do noży, ponieważ nie są one tanie i nie każdy gracz może sobie na nie pozwolić.

reklama

Zalecamy również skorzystanie z usługi Profilrr w celu analizy i przeglądania ustawień odtwarzacza ranking drużyn cs2, co pozytywnie wpływa na aktywność i rozwój gracza w grze.

"Najtańsze skórki do noży w CS2"

Co decyduje o koszcie noży w CS2?

Na koszt skórek noży w grze wpływają trzy wskaźniki: zużycie (pływające), obecność technologii gromadzenia statystyk (StatTrak), rzadkość przedmiotów i trendy rynkowe.

Nosić

Broń w CS2 ma pięć poziomów zużycia:

 • Fabrycznie Nowy – jakość doskonała, nóż jest wolny od jakichkolwiek zarysowań i przetarć.
 • Minimalne zużycie – nóż posiada minimalne przetarcia, które można zauważyć dopiero po bliższym przyjrzeniu się.
 • Testowane w praktyce – ten poziom zużycia będzie wyglądał inaczej i dlatego będzie różnie oceniany na skórkach. W przypadku niektórych noży lekkie przetarcia są całkiem akceptowalne i będą bardzo cenione przez rynek. Inne skórki zostaną znacząco uszkodzone przez te zadrapania, a wartość rynkowa takich przedmiotów będzie niska.
 • Dobrze zużyte – ze względu na liczne uszkodzenia takich noży dość trudno jest zbadać projekt, ale z dużym trudem.
 • Battle-Scarred – na skórkach tej jakości wzór jest prawie niewidoczny, a ich wartość rynkowa jest minimalna.

Zbieranie statystyk dotyczących morderstw

Noże wyposażone w tę technologię mogą śledzić tak ważne cechy, jak morderstwa. Liczbę zabójstw, jakie gracz uzyska nożem StatTrak, można zauważyć na ostrzu w pobliżu rękojeści. Warto zaznaczyć, że według statystyk jedynie 10% przedmiotów w CS2 posiada tę technologię.

""Najtańsze skórki do noży w CS2"

Rzadkość skórki

Wszystkie przedmioty w CS2 podzielone są na 8 kategorii rzadkości. Każdy z nich pokazuje prawdopodobieństwo wypadnięcia przedmiotu z etui i bezpośrednio wpływa na jego koszt.

 • Consumer Grade – takie przedmioty są podświetlone w interfejsie na biało, a szansa na ich zdobycie przekracza 90%.
 • Klasa przemysłowa – kolor niebieski i 79,9%.
 • Mil-Spec – granatowy, 50%.
 • Ograniczone – kolor fioletowy, 16%.
 • Sklasyfikowane — kolor różowy, 3,2%.
 • Covert – kolor czerwony, 0,64%.
 • Kontrabanda – kolor złoty, 0,26%.

Trendy marketowe

Rynek przedmiotów w CS2 jest w minimalnym stopniu kontrolowany przez Valve i dlatego podlega tym samym prawom podaży i popytu, co każdy inny rynek. A popyt na skórki do noży może się zmieniać z wielu powodów. Możliwość ich śledzenia może pozwolić na zaoszczędzenie, a nawet zarobienie dużych pieniędzy.

Nóż Navaja | Lasy borealne

To najtańszy nóż w CS2. Ma maksymalny stopień zużycia, ale to nawet zwiększa jego brutalność. Ten nóż motylkowy jest w tym samym wieku, co sama gra, a jego cena pozostaje praktycznie niezmieniona od 11 lat, z wyjątkiem jednego anomalnego szczytu w 2015 roku – wtedy przedmiot ten kosztował aż 500 dolarów! Być może ten zakup będzie dla Ciebie nieoczekiwanie udaną inwestycją.

Sztylety Cienia | Siatka Safari

Cechą charakterystyczną Sztyletów Cienia są dwa ostrza skierowane w przeciwnych kierunkach. Ta broń biała jest dostępna w różnych wersjach skórek, co pozwala graczom wybierać spośród różnorodnych projektów i stylów.

Te małe noże ręczne w zielonych kolorach siateczki prezentują się efektownie i są niezwykle przydatne w walce. Pomimo formalnie przeciętnego stopnia zużycia, dość trudno jest ocenić znajdujące się na nich uszkodzenia. Właściwie można kupić taką skórkę za 70-80 dolarów; Safari Mesh w wyższej jakości formie jest oczywiście droższy.

Według Knife’a | Ultrafioletowy

Navaja to jeden z rodzajów noży występujących w grze CS2. Nóż ten został dodany do gry w 2018 roku. Nóż Navaja wyróżnia się unikalnym kształtem ostrza, który przypomina ostrze sztyletu. Podobnie jak inne noże w CS2, Navaja może występować w różnych skórkach, w tym w wersjach standardowych i rzadszych.

To najtańsza skórka z technologią StatTrak. Ten projekt nie wygląda najlepiej w ubraniach z bliznami po bitwie. Ale w tej kategorii cenowej jest to jedyna możliwość wypróbowania tej technologii. Nóż pojawił się w grze w 2019 roku i od tego czasu nie przestaje budzić zainteresowania wśród graczy.

Nóż Falchion | Siatka Safari

Falchion to nóż z krótkim ostrzem rozszerzającym się ku końcowi i długą rękojeścią. Skórka Safari Mesh jest szczególnie odpowiednia dla tej broni, ponieważ jej długa rękojeść pozwala lepiej zobaczyć wzór. Ponadto po prostu nie znajdziesz tańszej opcji falchion.

Nóż Bowiego | Leśny DDPAT

Nóż Bowie to rodzaj tasaka z ostrzem w kształcie łuku. Jest to droższy rodzaj noża niż Navaja czy noże rzeźnicze. Jeśli wolisz noże z wzorem kamuflażu, który można ukryć przed wrogami, to jest to świetne rozwiązanie.

Sztylety Cienia | Odręczne

Kolejny tani nóż w KS2 i najlepsza opcja dla osób dbających o estetykę. Te fioletowe noże kolbowe są pomalowane w niezwykłe wzory i przy niewielkim zużyciu można je wyraźnie zobaczyć. Ten przedmiot z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich Twoich znajomych.

Sztylety Cienia | Jasna Woda

Małe ręczne noże w morskim kolorze. Wyróżniają się tym, że są jedną z najbardziej przyjaznych dla budżetu opcji odzieży „fabrycznie nowej”. To rzadka szansa na zakup nienagannie wyglądającego przedmiotu za stosunkowo niską cenę.

Podsumowanie

Nóż jest skuteczną bronią w walce w zwarciu. Zadaje duże obrażenia i można go wykorzystać do szybkiego wyeliminowania przeciwnika, zwłaszcza gdy nie ma już czasu na przeładowanie głównej broni. Jeśli masz ograniczony budżet na skórki do noży, zalecamy zwrócenie uwagi na opcje budżetowe z tego artykułu. Możesz także skorzystać z usługi Profilerr, aby przeanalizować ustawienia dotyczące graczy i skorzystać z takich przydatnych usług, jak generator celownika, generator powiązań i wiele innych. Usługa dostępna jest całodobowo gdziekolwiek się znajdujesz – w Nowym Jorku (USA) czy Toronto (Kanada).

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności