Nadchodzi atak zimy. Linia lotnicza Ryanair ostrzega pasażerów

Autor CowKrakowie.pl
Nadchodzi atak zimy. Linia lotnicza Ryanair ostrzega pasażerów

W najbliższych godzinach zapowiadane są intensywne opady śniegu w naszym regionie. W związku z tym także linia lotnicza Ryanair wystosowała komunikat do swoich pasażerów.

reklama

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje oblodzenie na drogach i chodnikach oraz intensywne opady śniegu w naszym regionie. Zdaniem synoptyków możliwy jest przyrost pokrywy śnieżnej od 10 cm do 20 cm. Ostrzeżenie obowiązuje 20.00.

reklama

Komunikat linii lotniczej Ryanair

Do zapowiadanych warunków pogodowych na terenie Polski odniosła się linia lotnicza Ryanair.

Wystosowano komunikat do pasażerów – treść:

„Potencjalne zakłócenia rejsów do/z Polski (sobota 6 stycznia – niedziela 7 stycznia) z powodu obfitych opadów śniegu i ujemnych temperatur. Pasażerowie, których obejmą zakłócenia zostaną odpowiednio powiadomieni, a wszyscy pasażerowie podróżujący do/z Polski w dniach od soboty (6 stycznia) do niedzieli (7 stycznia) powinni sprawdzać w aplikacji Ryanair najnowsze aktualizacje dotyczące swojego lotu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane warunkami pogodowymi, na które Ryanair nie ma wpływu i które powodują zakłócenia wszystkich linii lotniczych obsługujących loty do/z Polski w tym terminie.”

Zobacz także:


AKTUALNOŚCI

To jest niesamowite! Mieszkańcy zareagowali na apel schroniska. Tłumy przyszły po pieski

Szpital Rydygiera wprowadza nowoczesną robotykę przy zabiegach

Ten kierowca mógł doprowadzić do tragedii. Został wyeliminowany z dróg

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności