Na teren posesji wbiegł zamaskowany mężczyzna i oddał strzały

Autor CowKrakowie.pl
Na teren posesji wbiegł zamaskowany mężczyzna i oddał strzały

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w jednym z domów w gminie Wieliczka. Na teren posesji wbiegł zamaskowany mężczyzna i oddał strzały. Poszkodowany mężczyzna trafił do jednego z krakowskich szpitali.

reklama

W nocy z 29 na 30 grudnia 2023 roku, policjanci otrzymali zgłoszenie o rannym 23 -latku, który najprawdopodobniej został postrzelony z broni pneumatycznej miotającej metalowe kule za pośrednictwem sprężonego powietrza. Do zdarzenia miało dojść na terenie jednej z posesji w gminie Wieliczka, podczas  tzw. domówki, w której udział brało około 10 osób.

reklama

Oddał kilka strzałów

Około godziny 3:00, kiedy część gości opuszczała imprezę, na  teren posesji wbiegł zamaskowany mężczyzna, który oddał kilka strzałów w kierunku mieszkańca tego domu, raniąc go miedzy innymi w kończyny oraz tułów. Następnie sprawca oddalił się, natomiast poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do jednego z krakowskich szpitali.

Zazdrość o dziewczynę?

Kryminalni jeszcze tego samego dnia wytypowali sprawcę, zatrzymując 23 letniego mieszkańca powiatu wielickiego. Sprawca usłyszał zarzut narażenia człowieka na niebezpieczeństwo za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Przyczyną takiego zachowania sprawcy najprawdopodobniej była zazdrość o jedną z uczestniczek ,,domówki’’.

Zobacz także:

Kraków. Policjanci zatrzymali 30-latka. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności

Prowadzone jest śledztwo. W najbliższych dniach niektóre osoby dostaną sms

Ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. 47-latka jest już za kratkami

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności