Międzynarodowe wydarzenie na skalę światową w Krakowie!

materiały prasowe
Międzynarodowe wydarzenie na skalę światową w Krakowie!

Międzynarodowe wydarzenie na skalę światową. „Tango in The Shadows” w wykonaniu Marcosa Ayali i Paoli Comacho mistrzów tanga prosto z Argentyny. „Tango w cieniu” przenosi nas prosto w świat muzyki Rio de la Plata.

reklama

Widowisko jest pełne emocji jakie towarzyszą tangu, porusza nasze emocje, szokuje i wciąga w bezpośrednią walkę dwóch światów – światła i mroku. Tango to nie tylko taniec, tango to uczucie że opowiadasz historię. Jest to namiętność, melancholia i porywczość. Tango to wewnętrzna konfrontacja z własnymi przeżyciami.

reklama

Marcos Ayala jak zauważają krytycy jest obecnie jednym z najwybitniejszych tancerzy tanga, został laureatem nagrody ” World Champion Tango” oraz był okrzyknięty objawieniem tanga za rolę w musicalu „Chantecler Tango”. Od 2011 roku występuje z własnymi choreografiami na arenie międzynarodowej, wprowadzając swoje widowiska na najważniejsze sceny świata.

Koncert Argentyńskiego Tango w Polsce to również niepowtarzalna okazja do
doświadczenia autentycznego tańca tanga. To wydarzenie jest nie tylko koncertem, ale
również społecznym wydarzeniem, które integruje społeczność miłośników tanga. To
doskonała okazja, aby spotkać nowych ludzi, podzielić się swoją pasją i przeżyć
niezapomniane chwile.

Opis wydarzenia

"Tango w kinie kijów"


Co się stanie, gdy przyciąganie (głębokie, nieskażone przyciąganie między dwojgiem ludzi) pokona rozsądek? Kiedy każda część naszej istoty nagle, szokująco i przerażająco staje się częścią jednej całości.
Czy jest to możliwe bez transformacji osobowości?

Czy możliwa jest transformacja osobowości bez częściowego zniszczenia poprzedniej? Tango w cieniu pozwala widzowi doświadczyć całkowitej fuzji z muzyką argentyńską. Choreograf nie waha się ujawnić dramatycznych uczuć, które składają się na istotę tanga, czyniąc je częścią jego awangardowego języka.
Siła pożądania, egoizmu i żądzy posiadania i śmiertelnej miłości szaleje na scenie, przelewając się i pytając widza: „Jak to, co sprawia przyjemność, może wiązać się także z bólem?” Jaki magiczny element kryje się w nostalgii za tangiem, pozwalającym tańczyć na granicy światła i ciemności?

Marcos Ayala (reżyser, choreograf i tancerz) oraz Paola Camacho (jego partnerka) w roli dwójki uczestników konfrontacji potrafią ucieleśnić dwa polarne światy, których taniec zderza się, testuje ich siłę, spycha na skraj możliwości i prowadzi do kompromis, pochłaniając je całkowicie. Czy w końcu będą w stanie objąć zarówno światło, jak i ciemność?

Wydarzenie odbędzie się w Krakowie 16 kwietnia 2024 r o 19:00 w  Kino Kijów .

Bilety: https://bilety.io/tFQwk  https://sklep.ebilet.pl/32369622321725791 https://eurosoul.pl/bilety

"Tango w kinie kijów"
"Tango w kinie kijów"


reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności