Męskie Granie Kraków 2024. Znamy pierwsze szczegóły

Autor CowKrakowie.pl
Męskie Granie Kraków 2024. Znamy pierwsze szczegóły

Męskie Granie ponownie w tym roku odwiedzi Kraków. Wydarzenie odbędzie się w sierpniu na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Organizator przekazał pierwsze szczegóły.

reklama

Męskie Granie od lat stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski, a 15-lecie kultowej już trasy to doskonały pretekst do świętowania. W tym roku na scenie projektu pojawią się wszyscy najważniejsi polscy artyści – zarówno ci od lat związani z wydarzeniem, jak i nowi, obiecujący muzycy.

reklama

Krakowska trasa Męskiego Grania odbędzie się 9-10 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Podczas 15. edycji projektu, fani najlepszej polskiej muzyki spodziewać się mogą wielu dodatkowych atrakcji, które od tej pory będą regularnie ogłaszane. Już teraz wiemy, że podobnie jak w ubiegłym roku, koncerty będą odbywały się w piątki i soboty. Oba dni będą miały zupełnie inny program. W soboty zagra tegoroczna Męskie Granie Orkiestra, a w piątki wybrane składy orkiestr z poprzednich lat.

Cały line-up Męskiego Grania oraz skład tegorocznej Męskie Granie Orkiestry zostanie zaprezentowany w najbliższych miesiącach.

Męskie Granie Kraków 2024 bilety:

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 6 lutego o 12.00 i potrwa do 23.59 lub do wyczerpania puli. Tego dnia bilety będą mogli zakupić jedynie użytkownicy Allegro posiadający usługę Allegro Smart!, Smart! Student lub Smart! na start!, wchodząc na dedykowaną stronę wydarzenia. Allegro Smart! to usługa, dzięki której każdy może cieszyć się z nielimitowanych dostaw oraz dostępu do specjalnych okazji czy przedsprzedaży. Usługa Allegro Smart! jest płatna 59,90 zł rocznie lub 14,99 zł miesięcznie. Do programu lojalnościowego można dołączyć na stronie: https://allegro.pl/smart. Otwarta przedsprzedaż biletów dla wszystkich fanów trasy wystartuje 7 lutego, również o 12.00 na eBilet.pl.

Płatność za bilety – zarówno 6, jak i 7 lutego – będzie możliwa wyłącznie za pomocą BLIKA, oficjalnego partnera trasy. Aby zapłacić BLIKIEM, potrzebny jest jedynie telefon z aplikacją mobilną jednego z 18 banków, które udostępniają usługę.

Męskie Granie 2024 – ceny biletów

Bilety jednodniowe będą dostępne w cenie 249 zł, a karnety dwudniowe – w cenie 449 zł. Cena nie obejmuje opłaty serwisowej eBilet.

Zobacz także:

TAURON Arena Kraków będzie świętować. Ogłoszono kolejne gwiazdy

Ewolucje na motocyklach, salta na rowerach, wysokie loty na quadach. To wszystko w Krakowie!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności