LajkBike. Uruchomiono ponownie możliwość zgłoszeń

Autor CowKrakowie.pl
LajkBike. Uruchomiono ponownie możliwość zgłoszeń

Mieszkańcy Krakowa ponownie mogą zgłosić chęć wypożyczenia miejskich rowerów LajkBike. Dziś dziś, 2 stycznia uruchomiono formularz.

reklama

LajkBike to miejski system wypożyczalni długoterminowej. Rowery wypożycza się na co najmniej miesiąc, najwyżej trzy, i zabiera do domu. W pakiecie użytkownicy otrzymują też serwis techniczny, czyli pomoc w przypadku niezawinionych usterek (np. przebicie opony itp.). W tej chwili do dyspozycji użytkowników jest 500 rowerów tradycyjnych i tyle samo elektrycznych.

reklama

Zasady zgłaszania wniosków

  • Nowy użytkownik może złożyć formularz na stronie systemu – lajkbike.ztp.krakow.pl
  • Użytkownik, który już wcześniej wypożyczał rower lub wcześniej składał wniosek, ale nie zdecydował się ostatecznie skorzystać z wynajmu, możliwość złożenia wniosku będzie miał po zalogowaniu się na konto poprzez opcję „Wypożycz ponownie” w „Panelu użytkownika”. Opcja ta obecnie nie będzie dostępna dla osób, które mają aktywne wypożyczenie. Chyba, że już są umówione na zwrot roweru. W takiej sytuacji będzie można podczas jednej wizyty w serwisie zakończyć stare wypożyczenie i od razu podpisać umowę na nowy okres wynajmu.

Zobacz także:

Będzie nowy parking dla samochodów w Krakowie

Będzie wyłączony ruch tramwajowy na ul. Franciszkańskiej i Dominikańskiej

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności