Kraków. Nowa usługa w Urzędzie Stanu Cywilnego

Autor CowKrakowie.pl
Kraków. Nowa usługa w Urzędzie Stanu Cywilnego

Lepiej późno niż wcale. Urząd Stanu Cywilnego w Krakowie uruchomił nową usługę, dzięki której można umówić wizytę przez internet.

reklama

Od 1 stycznia osoba dokonująca rezerwacji otrzyma na swoją skrzynkę e-mailową wiadomość potwierdzającą rezerwację i instrukcję dalszego postępowania. W celu potwierdzenia wybranego terminu ślubu narzeczeni w ciągu maksymalnie siedmiu dni muszą osobiście zgłosić się do wybranej lokalizacji USC w Krakowie. W przypadku braku osobistego stawiennictwa w tym terminie, rezerwacja jest automatycznie usuwana z terminarza, a zarezerwowany termin wraca do puli wolnych terminów. Ostateczne potwierdzenie rezerwacji następuje po osobistym złożeniu przez narzeczonych kompletu wymaganych dokumentów.

reklama

Rezerwacja terminu

Rezerwację terminu można zrobić po wejściu na stronę ustalterminslubu.um.krakow.pl, wybrać jedną z proponowanych lokalizacji sal ślubów USC w Krakowie, datę i godzinę ceremonii (dotyczy również ślubów udzielanych na terenie miasta Krakowa poza lokalem Urzędu), a następnie podać dane jednego z narzeczonych, w tym adres e-mail.

Informacje w sprawie dokumentów:

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności