IKEA planuje na stałe obniżyć ceny

Autor CowKrakowie.pl
IKEA planuje na stałe obniżyć ceny

Klienci sklepów sieci IKEA będą mieć powody do zadowolenia. IKEA planuje na stałe obniżyć ceny 50 proc. swojego asortymentu.

reklama

IKEA znaczące obniżki rozpoczęła już we wrześniu 2023 roku, kiedy działanie objęło ponad 500 produktów. Teraz do tej listy dołączyło 3 500 mebli i akcesoriów, a do końca sierpnia 2024 roku liczba artykułów objętych niższymi cenami wzrośnie do 5 000, co stanowi połowę całego asortymentu oferty sklepu.

reklama

Zdając sobie sprawę z obecnej sytuacji gospodarczej nie tylko w kraju, ale i na świecie, postanowiliśmy podjąć istotną decyzję o obniżce cen w Polsce. Zainwestowaliśmy w to 500 mln złotych, co stanowi ponad 8% obrotów IKEA za rok finansowy 2023. To nie tylko nasza reakcja na zmieniający się krajobraz ekonomiczny, ale również zgodność z głęboko zakorzenioną wizją IKEA – nieustannie dążymy do tego, aby wiele osób, niezależnie od sytuacji finansowej, mogło spełniać swoje marzenia o wygodnym, funkcjonalnym i lepiej pomyślanym domu” – podkreśla Magdalena Krokowska-Wicherek, Dyrektorka Regionalna, IKEA Retail w Polsce.

Zobacz także:

Arena Kraków S.A. i TAURON podjęły decyzję

Dziecko zostało w autobusie. Zdesperowana matka zadzwoniła do MPK

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności