Ewolucje na motocyklach, salta na rowerach, wysokie loty na quadach. To wszystko w Krakowie!

Autor CowKrakowie.pl
Ewolucje na motocyklach, salta na rowerach, wysokie loty na quadach. To wszystko w Krakowie!

Już w lutym w Krakowie zapowiada się wydarzenie, które na pewno zapadnie w pamięci kibiców. Przed nami Ewolucje na motocyklach, salta na rowerach, wysokie loty na quadach i to nie wszystko, co zobaczymy podczas Freestyle Heroes.

reklama

Freestyle Heroes to dwie godziny emocji, które nie opadają choćby na chwilę. To dopracowany w każdym detalu spektakl, łączący pokaz niezwykłych umiejętności, odwagi i sportowej brawury, z energetyczną muzyką, oszałamiającą grą świateł oraz elementami pirotechniki, które robią piorunujące wrażenie. Zwłaszcza, że organizatorzy przy każdej edycji dbają o przygotowanie niespodzianki, która poderwie z krzesełek wszystkich widzów bez wyjątku!   

reklama

W sobotę 17 lutego w TAURON Arenie Kraków czeka nas niezwykły pokaz, który zakończy zaskakujący finał. Czego możemy się spodziewać?

Freestyle Heroes
Fot. Paweł Cieślak

– Freestyle Heroes to światowej klasy widowisko w sportach akcji. Na jednym wydarzeniu zobaczycie 25 zawodników na BMX-ach, rowerach MTB, hulajnogach, rolkach, motocyklach FMX i  quadach. To będzie elektryzujący pokaz, na który złożą się skoki na wysokość trzeciego piętra i dystans 25 metrów. Do tego akcje specjalne: ewolucje na trzykołowcu, tandemie BMX oraz triki które w Polsce nigdy nie były wykonywane. Mamy gwiazdy z Europy, ale promujemy przede wszystkim polskich zawodników, którzy bardzo często są bardziej znani na świecie niż w kraju. Bracia Godziek, Bartek Oskroba czy Tomek Przybylik to wielkie nazwiska sceny międzynarodowej.  Razem z nimi wwarantujemy maksymalną dawkę  emocji – podkreślił Wojciech Tandeck, organizator wszystkich sześciu edycji Freestyle Heroes.

Lutowe wydarzenie w TAURON Arenie poruszy wszystkie zmysły. Wieczór pełen wrażeń zapewni absolutna elita specjalistów od sportów akcji, a wśród nich wielu uzdolnionych zawodników z Polski. Z każdym z nich będzie można się spotkać, przybić piątkę i porozmawiać podczas zaplanowanego przed głównym wydarzeniem pit party. To praktyka znana w sportach motorowych, dająca możliwość bezpośredniego kontaktu kibica ze sportowcem. W TAURON Arenie, taka okazja będzie w dzień zawodów, 17 lutego od godziny 17:00 do 18:00 na płycie głównej.

Wydarzenie tworzone jest przez zespół pasjonatów sportów ekstremalnych z Polski, którzy dokładają wszelkich starań, by za każdym razem zaskoczyć czymś widzów. W poprzednich edycjach było to choćby salto w przód na motocyklu, po raz pierwszy wykonane przez polskiego zawodnika, czy potrójne salto w tył na BMX. Takie tricki to coś, co poruszy każdego widza bez względu na wiek.

– Nasze pełne pasji widowisko jest świetnym wyborem bez względu na płeć i wiek. W bardzo czytelny sposób pokazujemy akrobacje najwyższych lotów. Pięć lat temu postanowiliśmy stworzyć rodzinne show na światowym poziomie i nieskromnie powiem, że się nam udało. Na naszych wydarzeniach nikt się nie nudzi i co jest dla nas bardzo ważne, pozostawiamy ślad na bardzo długo. Promujemy pasję, dajemy „energetycznego kopa” i zarażamy aktywnością – zachęcał do przyjścia Wojciech Tandeck.

Bez dwóch zdań, szykuje się wieczór niezapomnianych wrażeń. Pokaz ponadprzeciętnych umiejętności, wykorzystywanych do wykonywania ewolucji naginających prawa fizyki. Spektakl, który pod każdym względem rozbudzi zmysły i wyobraźnię. To wszystko już 17 lutego w TAURON Arenie Kraków.

Freestyle Heroes
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności