Białorusin kopał policjantów

Autor CowKrakowie.pl
Białorusin kopał policjantów

Agresywny Białorusin zaatakował interweniujących policjantów. Wszystko zaczęło się od tego, że nie posiadał biletu na przejazd pociągiem na trasie Katowice – Kraków.

reklama

Cała akcja z agresorem rozpoczęła się we wtorek 23 stycznia br. Około godziny 19:30 dyżurny policji wysłał patrol na ul. Dworcową w Trzebini, gdzie obsługa pociągu zgłosiła ujawnienie  mężczyzny podróżującego na gapę. Na miejscu konduktor wskazał policjantom mężczyznę, który nie reagował na wydawane przez mundurowych polecenia.

reklama

Stał się agresywny

Po chwili mężczyzna stał się agresywny i zaczął kopać interweniujących policjantów. Mężczyzna nie chciał podać swoich danych osobowych oświadczył jedynie, że jest obywatelem Białorusi. Funkcjonariusze  i tak ustalili dane osobowe mężczyzny.  28 – letni  Białorusin mieszkaniec Warszawy nie posiadał biletu na pociąg relacji  Katowice – Kraków natomiast w saszetce posiadał woreczek strunowy z zawartością marihuany.

Usłyszał zarzuty

Po spędzonej nocy w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych chrzanowskiej komendy mężczyzna usłyszał zarzuty: naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz posiadania środków odurzających  za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Te artykuły mogą Cię zainteresować:

Dziecko zostało w autobusie. Zdesperowana matka zadzwoniła do MPK

Przed TAURON Areną Kraków zaparkuje wyjątkowa ciężarówka

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności