ABBA I INNI symfonicznie. Już w lutym zapowiada się świetny koncert

Autor CowKrakowie.pl
ABBA I INNI symfonicznie. Już w lutym zapowiada się świetny koncert

W Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się niebawem kolejny rewelacyjny koncert „ABBA I INNI symfonicznie” . Bilety są już w sprzedaży.

reklama

Niewiele zespołów może się pochwalić faktem, że stało się symbolem muzycznym całej dekady, było głównym towarem eksportowym swojego kraju oraz że na podstawie jego muzyki napisano musical, który potem doczekał się ekranizacji. A to wszystko stało się udziałem czwórki skandynawskich wykonawców: nie wyobrażamy sobie lat ’70 bez „Waterloo”, „Honey, Honey”, „Money, Money, „Money”, tak jak nie wyobrażamy sobie Szwecji bez ABBY, zaś film „Mamma mia!” był wydarzeniem w roku 2008.

reklama

Wszyscy, którzy bawili się przy muzyce zespołu Boney-M czy Modern Talking, również odnajdą się znakomicie w atmosferze naszego koncertu: obiecujemy uśmiech i wzruszenie, powrót wspomnień i świetną zabawę dzisiaj, bo przecież „szczęściem jest pozostać bliskimi sobie jak dzieci”, jak głosi piosenka „Felicità” – największy przebój duetu Al Bano i Romina Power, którego muzyka także zabrzmi podczas tego niezwykłego wieczoru…Na scenie chór, balet, orkiestra i soliści!

Koncert odbędzie się 17.02.2024 godz. 19.00 w ICE Kraków.

Bilety: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/109450/Krak%C3%B3w/ABBA+I+INNI+symfonicznie/

"Abba symfonicznie Kraków"
"Abba symfonicznie Kraków"
"Abba symfonicznie Kraków"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności