Zwyrodnialcy zaatakowali mężczyznę [VIDEO]

Autor CowKrakowie.pl
Zwyrodnialcy zaatakowali mężczyznę [VIDEO]

Trzech mężczyzn zaatakowało brutalnie pracownika ochrony, który zwrócił im uwagę. W wyniku napaści zaatakowany pracownik doznał licznych obrażeń głowy, w tym złamania nosa.

reklama

3 grudnia br. wieliccy dzielnicowi zostali wezwani na dworzec autobusowy w Wieliczce, gdzie według zgłoszenia został pobity pracownik ochrony. Policjanci ustalili, że trzech pijanych mężczyzn zachowywało się agresywnie na terenie dworca. Kiedy ochroniarz zwrócił im uwagę został przez nich zaatakowany. W wyniku napaści ochroniarz doznał licznych obrażeń głowy, w tym złamania nosa.
W związku z odniesionymi obrażeniami pokrzywdzony został zabrany do szpitala.

reklama

Szczegółowo przekazany rysopis sprawców, poczynione ustalenia ze świadkami zdarzenia a także zabezpieczony monitoring doprowadziły do szybkiego zatrzymania sprawców. Po kilkunastu minutach, na jednym z przystanków w Wieliczce funkcjonariusze zatrzymali całą trójkę.

Okazało się, że wszyscy mają po 27-lat i są mieszkańcami gminy Wieliczka. Cała trójka usłyszała zarzuty. Jeden ze sprawców usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych wobec pracownika ochrony, natomiast pozostała dwójka gróźb oraz jego pobicia. Obydwaj mężczyźni, dodatkowo przestępstwa pobicia dopuścili się w warunkach tzw. recydywy.

Nagranie:

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności