Zatrzymano 35-latka, który posiadał znaczne ilości narkotyków

Autor CowKrakowie.pl
Zatrzymano 35-latka, który posiadał znaczne ilości narkotyków

Funkcjonariusze zatrzymali 35-latka, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna ukrył je w jednym z pojazdów zaparkowanych na terenie swojej posesji. 

reklama

27 listopada policjanci z Krakowa wspólnie z funkcjonariuszem z Małopolskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Krakowie. wykonując czynności służbowe, mające na celu zwalczanie przestępczości samochodowej, udali się pod wytypowany adres w gminie Świątniki Górne. 

reklama


Na miejscu policjanci zastali kilka osób, w tym 35-latka, który na ich widok bardzo nerwowo się zachowywał. Funkcjonariusze wylegitymowali wszystkich, a następnie przystąpili do przeszukania całej posesji. W części bagażowej pojazdu  m-ki Fiat Ducato, funkcjonariusze znaleźli worek wypełniony suszem marihuany, co potwierdziło badanie testerem narkotykowym. Policjanci ustalili, że narkotyki należą do 35-latka. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.


35-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Wobec podejrzanego zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i poręczenia majątkowego. Za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

"Zatrzymane narkotyki"
Fot. Policja
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności