W Krakowie miała wystąpić gwiazda światowego formatu. Koncert odwołany

Autor CowKrakowie.pl
W Krakowie miała wystąpić gwiazda światowego formatu. Koncert odwołany

Hucznie zapowiadany koncert kolejnej gwiazdy, która miała wystąpić już w poniedziałek w Krakowie nie dojdzie do skutku. Niestety wydarzenie zostało odwołane i ma odbyć się w innym terminie.

reklama

Fani, którzy czekali i odliczali dni do koncertu Jasona Derulo są zawiedzeni. Niestety wydarzenie, które zaplanowane było na 11 grudnia w TAURON Arenie Kraków nie odbędzie się. Organizator o nowej dacie występu gwiazdy ma poinformować niebawem.

reklama

Dlaczego koncert został odwołany? Oficjalnej informacji nie ma, jednak w social mediach fani informują, że najprawdopodobniej przyczyną jest mała sprzedaż biletów.

Jason Derulo to amerykański artysta łączący pop, hip-hop i R’n’B. Jego koncerty słyną ze spektakularnego, tanecznego show, pełnego hitów, gorących rytmów i pozytywnej energii.
Artysta zabierze nas w muzyczną podróż od 2009 roku, kiedy to swoim debiutanckim singlem udało mu się zdobyć szczyt amerykańskiego Billboard Hot 100, a aktualnie jest główną postacią TikTok’a oraz rynku muzycznego – wydającym hity mające miliardowe wyświetlenia i streamingi.

Zobacz także:

Takie gwiazdy wystąpią na 10-tych urodzinach TAURON Areny Kraków

Lenny Kravitz wystąpi w Krakowie

Gruziński Państwowy Balet APHKHAZETI z chórem i orkiestrą na żywo wystąpi w Krakowie

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności