Utwór krakowskiej formacji SiCK SAINTS w notowaniu TURBOTOP ANTYRADIA!

Materiały prasowe
Utwór krakowskiej formacji SiCK SAINTS w notowaniu TURBOTOP ANTYRADIA!

Działający na krakowskiej i polskiej scenie muzycznej od niespełna dwóch lat, zespół SiCK SAINTS może pochwalić się wieloma sukcesami, a teraz – Ty – możesz pomóc zdobyć im kolejny.

reklama

Zagrali dwie trasy u boku najpopularniejszego polskiego zespołu metalowego: Nocny Kochanek, i zostali okrzyknięci najlepszym i najbardziej rozgrzewającym supportem dotychczas. Dostrzegli to również sami muzycy zespołu. Mają na swoim koncie debiutancką EP-kę, swoją linie koszulek, bluz i innych gadżetów nazwaną #brutalglammerchandise, wystąpili na deskach legendarnego Klubu Studio podczas pandemii na koncercie z cyklu Antrakty, wierną grupę fanów w całej Polsce #SiCKMANIACKS, oraz swój własny styl który nazywają #brutalglam.

reklama

Po występie w Poznaniu na koncercie #wemniejestrock, pod patronatem Antyradia, ich niesamowita energia sceniczna, kontakt z publiką, utwory, a także wizerunek zespołu sprawiły, że niespełna tydzień później, ballada Everybody’s Got a Broken Heart (utwór który na Spotify ma ponad 17 tysięcy odsłuchań) została wybrana do propozycji do TurboTopu – czyli jedynej rockowej listy przebojów w Polsce. 

Zobacz teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=MEljwa7P-KQ

Dla chłopaków z Krakowa – to niepowtarzalna szansa, aby dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców, którzy na pewno pokochają ich #brutalglam.

Mieliśmy okazję widzieć ich na żywo. Ze sceny widać profesjonalizm, czuć że chłopaki traktując granie na poważnie, oraz wkładają w to całe swoje serce, energię, łzy, krew i pot.

Poświęć 10 sekund, kliknij w link poniżej, i zagłosuj na SiCK SAINTS “Everybody’s Got a Broken Heart” w propozycjach. 

https://player.antyradio.pl/Turbo-Top

O zespole:

Nie gramy jak inni. Nie próbujemy brzmieć jak nasi idole. Przychodzimy z czymś zupełnie nowym. Z naszą muzyką, naszym pomysłem, naszą wizją i naszym szaleństwem.. 

#brutalglam

Jesteśmy SICK SAINTS i zapraszamy Cię do naszego chorego królestwa…

SICK SAINTS to krakowska formacja charakteryzująca się świeżym spojrzeniem na legendarne brzmienia muzyki rockowej za czasów swojej świetności. Nietuzinkowe postaci, które definiują takie cechy jak technika, scenicznie szaleństwo oraz ciężkie brzmienie. Muzycy występowali u boku m.in.: Coma, Organek, Kult, Hey, Agnieszka Chylińska, Brodka czy Lao Che.

FB: https://www.facebook.com/sicksaints.music

IG: https://instagram.com/sicksaints.band

YT: https://www.youtube.com/watch?v=MX66pHotq74

SHOP: https://sicksaints.com/shop/

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności