Salon Volkswagen Kraków – personalizacja i dostosowanie twojego nowego VW

artykuł sponsorowany
Salon Volkswagen Kraków – personalizacja i dostosowanie twojego nowego VW

Zakup nowego samochodu to ważna decyzja, ponieważ wybrany pojazd może być użytkowany przez długie lata. W takiej sytuacji warto pokusić się o personalizację i dostosowanie auta pod kątem potrzeb oraz upodobań kierowcy i pasażerów. Taką możliwość zapewnia salon Volkswagen Kraków, oferując klientom specjalny konfigurator!

Indywidualna personalizacja pojazdu

Osoby zainteresowane zakupem nowego samochodu mogą zdecydować się na samodzielną konfigurację opcji kolorystycznych, jak i listy wyposażenia według własnych upodobań. W ten sposób klient otrzymuje samochód skrojony pod kątem indywidualnych potrzeb. Takie rozwiązanie jest bardzo często wykorzystywane przez osoby odwiedzające salon Volkswagen Kraków, które chętnie konfigurują pojazdy według kryterium własnych potrzeb. Dopasowanie i personalizację samochodu można wykonać przy pomocy specjalnego konfiguratora, dostępnego online na stronie internetowej prowadzonej przez salon Volkswagen Kraków.

Wygodny i praktyczny konfigurator

Indywidualne dostosowanie i personalizację auta można wykonać przez Internet, za pośrednictwem specjalnego konfiguratora. Salon Volkswagen Kraków oferuje możliwość zapoznania z danymi technicznymi samochodu, cennikiem czy listą dostępnych opcji. Dalej klienci przeprowadzani są przez kolejne etapy personalizacji. Możliwy jest wybór wersji wyposażenia, zgodnie z własnymi preferencjami, czy też potrzebami. W dalszej kolejności zainteresowane osoby decydują o doborze wersji silnikowej, kolorze lakieru, czy materiale i jego kolorystyce, które są wykorzystywane do uszycia tapicerki. Ostatnim etapem prac z konfiguratorem jest wybór felg, akcesoriów oraz listy wyposażenia spośród bogatego zasobu dostępnych możliwości. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów klienci mogą skorzystać z pomocy doradców, którzy odpowiedzą na pytania, rozwieją wszelkie wątpliwości, czy też wspomogą w razie kłopotów z działaniem konfiguratora.

Zalety personalizacji i dostosowania nowego Volkswagena

Klienci, którzy decydują się na indywidualne dostosowanie fabrycznie nowego Volkswagena zgodnie z własnymi preferencjami, mogą liczyć na szeroki zakres zalet, jakie płyną z takiego rozwiązania. Przede wszystkim samodzielna konfiguracja umożliwia wybór tych opcji wyposażenia, które są szczególnie cenione i przydatne z punktu widzenia właściciela. Takie rozwiązanie pozwala również obniżyć cenę końcową pojazdu poprzez rezygnację z wyposażenia, które nie będzie szczególnie istotne w codziennym użytkowaniu samochodu. Dobór kolorystyki, czy innych kryteriów wizualnych pozwoli stworzyć auto będące odzwierciedleniem charakteru, czy zainteresowań właściciela. Ponadto unikatowy, indywidualnie skonfigurowany egzemplarz Volkswagena może być również bardziej atrakcyjny przy ewentualnej odsprzedaży.

Najważniejsze punkty z listy wyposażenia dodatkowego

Samodzielna konfiguracja samochodu to szansa na wybór wyłącznie tych opcji wyposażenia, które będą faktycznie przydatne w codziennym użytkowaniu pojazdu. Nie każdy kierowca potrzebuje bowiem zaawansowanego systemu multimedialnego czy panoramicznego dachu, które są oczywiście bardzo atrakcyjnym udogodnieniem, jednak są jedynie dodatkiem, który nie wpływa istotnie na właściwości jezdne czy funkcjonalność auta. Wielu klientów preferuje jednak samochody z nieco krótszą listą wyposażenia, z którego faktycznie będą korzystać podczas eksploatacji auta. 

Wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju

Dzięki możliwości personalizacji i indywidualnej konfiguracji klienci mają możliwość stworzenia unikatowego i jedynego w swoim rodzaju samochodu. Dobór układu napędowego, jak i kolorystyki, czy szerokiej listy wyposażenia pozwala dostosować pojazd według własnego stylu, potrzeb, czy preferencji. Indywidualnie skonfigurowane auto może świetnie odzwierciedlać charakter, jak i pasje, cechujące właściciela. Unikatowe zestawienie wyposażenia zapewnia również większe zainteresowanie takim egzemplarzem w przypadku dalszej odsprzedaży. Taki stan rzeczy może wiązać się również z mniejszą utratą wartości, a więc potencjalni zainteresowani zakupem będą skłonni do zwiększenia swojego budżetu.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności