Ryanair ogłosił kolejną trasę z Krakowa. Już już od sezonu lato 2024

Autor CowKrakowie.pl
Ryanair ogłosił kolejną trasę z Krakowa. Już już od sezonu lato 2024

Siatka połączeń lotniczych z i do Krakowa cały czas się rozrasta. Linia lotnicza Ryanair ogłosiła kolejną trasę, która uruchomiona zostanie w sezonie lato 2024. Polecimy dwa razy w tygodniu do Dubrownika.

reklama

W nadchodzącym 2024 roku Ryanair będzie stale zapewniał więcej połączeń z i do Krakowa i niższe ceny niż jakakolwiek inna linia lotnicza w Polsce – zaznacza Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager CEE & Baltics

reklama

Dubrownik, jedną z najwspanialszych miejscowości na świecie, odwiedza rocznie ponad milion turystów.”- powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. Nie ma chyba turysty, który odkrywając tamten rejon Dalmacji nie zachwycał się murami obronnymi Dubrownika.

Mury mają blisko dwa kilometry długości i pozwalają spojrzeć na chorwacki klejnot z zupełnie innej perspektywy: na kilkusetletnich dachach wylegują się koty, tu i ówdzie suszy się pranie a widok na morze pozostawia niezapomniane wspomnienia. Bardzo się cieszymy, że nasz bazowy przewoźnik Ryanair planuje otworzyć tak atrakcyjne, wakacyjne  połączenie.” – dodał Radosław Włoszek prezes zarządu Kraków Airport.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności