Premiera filmu. Mamy dla was bilety do kina

Autor CowKrakowie.pl
Premiera filmu. Mamy dla was bilety do kina

Konkurs zakończony.

reklama

Dziś, 29 grudnia ma miejsce polska premiera filmu, który w ostatnim czasie poruszył wiele serc i dusz – „Matka Teresa i Ja”. Ten wyjątkowy film odniósł międzynarodowy sukces, zdobywając prestiżową „Nagrodę dla Najlepszego Filmu” na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich „Mirabile Dictu” w Rzymie. 

reklama

„Matka Teresa i Ja” to wyjątkowy film, który nie tylko wzrusza i inspiruje, ale także przedstawia siłę i determinację kobiet w realizacji swoich marzeń, planów, powołań, pomimo wielu osobistych trudności i wątpliwości. To także opowieść o wielkiej pasji, miłości i odkrywaniu sensu w niespokojnym współczesnym świecie.

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na film „Matka Teresa i Ja”. Z zaproszeń można skorzystać tylko w kinie Cinema City Zakopianka Kraków do 11 stycznia 2024 r.

Co zrobić żeby mieć szansę na wygranie jednego z pięciu podwójnych zaproszeń?

Wystarczy jak najszybciej do nas napisać maila na adres konkurs@cowkrakowie.pl.

Nagrodzimy zaproszeniami pierwsze pięć osób, które do nas napiszą maila (uwaga jedna osoba można wysłać tylko jedno zgłoszenie)

WAŻNE – nie zapomnijcie w tytule wiadomości wpisać KONKURS – KINO. Maile bez poprawnego tytułu nie będą brane pod uwagę.

Na Wasze maile czekamy do piątku, 29 grudnia do godziny 15:00. Zwycięzców o wygranej poinformujemy najpóźniej do końca dnia.

Powodzenia.

Zobacz także:

Uruchomiony zostanie wakacyjny kierunek. Nowa linia lotnicza zacznie latać z Krakowa

Jedziesz do Zakopanego na Sylwestra? Przeczytaj

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności