Młoda kobieta posiadała przy sobie sporo środków odurzających. Teraz oczekuje na decyzję sądu

Autor CowKrakowie.pl
Młoda kobieta posiadała przy sobie sporo środków odurzających. Teraz oczekuje na decyzję sądu

Kryminalni wielickiej komendy zatrzymali 22-letnią kobietę, która posiadała przy sobie znaczne ilości środków odurzających.

reklama

Kilka dni temu policjanci z Wieliczki udali się do jednego z domów na terenie gminy Biskupice, aby sprawdzić informację, że pod danym adresem  przetrzymywana wbrew własnej woli jest młoda kobieta. Policjanci weszli do domu, gdzie zastali 35-letniego mężczyznę oraz 22-letnią kobietę. Policjanci porozmawiali z 22-latką, aby sprawdzić – czy nie potrzebuje pomocy. Okazało się, że kobieta jest bezpieczna i dobrowolnie przebywa pod tym adresem.

reklama

Podczas rozmowy z kobietą, jeden z funkcjonariuszy zauważył dwa woreczki strunowe z podejrzanie wyglądającą zawartością. Okazało się, że to marihuana (prawie 120 gramów) należąca do 22 latki. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę i zabezpieczyli narkotyki, a następnego dnia usłyszała ona zarzut posiadania środków odurzających znacznych ilości. Kodeks karny za popełnienie tego przestępstwa przewiduje karę od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności