Matteo Bocelli wystąpi ponownie w Krakowie!

materiały prasowe
Matteo Bocelli wystąpi ponownie w Krakowie!

Utalentowany syn legendarnego Andrei wystąpi ponownie w Krakowie. Artysta powróci do fanów, których oczarował w październiku, by dostarczyć im jeszcze więcej magicznych chwil i muzycznych emocji. 

reklama

Po raz pierwszy polska publiczność zobaczyła Matteo Bocellego przy okazji stadionowych koncertów jego ojca w Poznaniu i Warszawie, i już wtedy przyjęła go entuzjastycznie. W sierpniu mijającego roku artysta był gościem plenerowego wydania programu „Dzień dobry TVN”, emitowanego na żywo spod Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Tego samego dnia spontanicznie wystąpił w minikoncercie na krakowskim Rynku Głównym. Publiczność mogła się przekonać o łagodnym usposobieniu, skromności i ponad wszystko o ogromnym talencie młodego Matteo, który samodzielnie dopiero wchodzi w wielki świat artystyczny. Wszystko to było jednak jedynie wstępem do pełnowymiarowych koncertów, z jakimi Bocelli junior wystąpił w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu jesienią tego roku. Wykonywane przez niego utwory, były oklaskiwane na stojąco. Niezwykły urok osobisty, obycie ze sceną oraz niezaprzeczalny talent – to cechy charakteryzujące 26-latka, który, jak się wydaje, urodził się po to, by śpiewać. 

reklama

Po fenomenalnych koncertach w październiku tego roku, Matteo Bocelli powróci do Polski w czerwcu 2024 roku, aby ponownie wzruszyć i dostarczyć fanom niepowtarzalnych emocji. Zanim do tego dojdzie, wokalista specjalnie przyjedzie raz jeszcze do naszego kraju. Zaśpiewa w ostatnim dniu 2023 roku jako zagraniczna gwiazda Sylwestrowej Mocy Przebojów telewizji Polsat. 

Nie tylko Kraków!

Koncerty odbędą się w 2024 roku: 

20 czerwca – Sala Ziemi Poznań Congress Center
22 czerwca – ICE Kraków Congress Centre
27 czerwca – Narodowe Forum Muzyki, Wrocław 

Start sprzedaży biletów na polską trasę włoskiego wokalisty rozpocznie się 21 grudnia o godzinie 10:00 na www.biletserwis.pl.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności