Matt Dusk wystąpi w Krakowie. Są jeszcze dostępne bilety

materiały prasowe
Matt Dusk wystąpi w Krakowie. Są jeszcze dostępne bilety

Zdobywca kilku platynowych płyt, doskonale znany i ceniony w Polsce wokalista w sezonie zimowym po raz kolejny podzieli się świątecznym ciepłem i energią w ramach trasy A Very Sinatra Christmas.

reklama

Matt Dusk wystąpi już 15 grudnia o godzinie 20:00 w ICE Kraków. Są jeszcze dostępne bilety!

reklama

Wykorzystując swój smooth jazzowy feeling, Matt Dusk zabierze publiczność do zimowej krainy, w której magia świąt ożywa. Nastrojowe wykonania i zaraźliwa energia tej muzyki sprawiają, że nawet największy sceptyk zaśpiewa razem z artystądoskonale znaneklasyki Let It Snow, Santa Claus is Coming To Town czy Jingle Bells. Koncerty Matta Duska to spektakle przepełnione radością przenoszącą widzów do czasów, kiedy Boże Narodzenie było wielkim rodzinnym świętowaniem.

Muzyka świąteczna zawsze zajmowała specjalne miejsce w moim sercu i jestem zaszczycony, że mogę dzielić się nią z publicznością na całym świecie dzięki trasie A Very Sinatra Christmas – mówi artysta.

Matt Dusk od lat czaruje jazzowo-swingującymi hitami, a publiczność koncertowa uwielbia go za atmosferę, jaką wprowadza podczas spotkań na żywo. Pochodzący z Kanady wokalista, muzyk i kompozytor to twórca oryginalnych projektów z pogranicza jazzu, swingu i popu. Artysta sprzedał ponad milion albumów na całym świecie, ma na swoim koncie cztery złote i sześć platynowych albumów, a także liczne nagrody i nominacje. Polscy fani zpewnością pamiętają utwór My Way/Szczęście jest we mnie, będący muzycznym hołdem oddanym Zbigniewowi Wodeckiemu.

Nie przegapcie szansy na doświadczenie radości i magii A Very Sinatra Christmas łapcie bilety i przygotujcie się na ring-a-ding-ding-ding w okresie świątecznym – zaprasza Matt Dusk.

Bilety dostępne w sprzedaży są na www.eventim.pl.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności