Krakowscy policjanci zatrzymali dostawcę jedzenia

Autor CowKrakowie.pl
Krakowscy policjanci zatrzymali dostawcę jedzenia

Krakowscy policjanci zatrzymali dostawcę jedzenia. Zdobyte łupy chował do torby służącej do przewożenia żywności. Mężczyźnie przedstawiony został zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

W połowie listopada odebrali zgłoszenie dotyczące włamania i kradzieży sprzętu budowlanego o wartości ponad 72 tysięcy złotych z placu budowlanego w rejonie krakowskich Czyżyn. Śledczy natychmiast przystąpili do działań i na podstawie zebranego materiału wytypowali osobę, która mogła odpowiadać za przestępcze działanie.

reklama

Przeszukano mieszkanie 25-latka

Kilka dni temu kryminalni udali się  do jednego z mieszkań w Nowej Hucie. Po przybyciu na miejsce, drzwi otworzył 25-latek będący w zainteresowaniu policjantów. Kryminalni po poinformowaniu mężczyzny o powodzie ich wizyty przystąpili do przeszukania lokalu, w którym ujawnili przedmiot skradziony z placu budowy. W związku z tym 25-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu, gdzie w trakcie przesłuchania przyznał się do włamania i kradzieży sprzętu budowlanego.

Ponadto funkcjonariusze odzyskali część skradzionego towaru, który mężczyzna zastawił w jednym z okolicznych lombardów. Dodatkowo śledczy ustalili, że 25-latek w trakcie swoich działań zdobyte łupy chował do torby służącej do przewożenia żywności, którą posiadał z racji swojego zajęcia, jakim było dostarczanie zamówionego jedzenia do klientów.

Mężczyźnie przedstawiony został zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także:

Mężczyzna groził pracownikom stacji benzynowych i dokonywał kradzieży

W niedzielę wielicka policja została postawiona na nogi. Na szczęście nie doszło do tragedii

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności