Kobieta chciała targnąć się na swoje życie. Na szczęście policja szybko zareagowała

Autor CowKrakowie.pl
Kobieta chciała targnąć się na swoje życie. Na szczęście policja szybko zareagowała

Krakowskim policjantom udało się uratować kobietę, która chciała targnąć się na swoje życie. Dzięki natychmiastowej współpracy służb nie doszło do tragedii.

reklama

W czwartek w godzinach popołudniowych na skrzynkę mailową Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach wpłynęła anonimowa wiadomość dotycząca samobójczych planów nieznanej osoby. Z treści listu wynikało, że prawdopodobnie napisała go mieszkanka województwa małopolskiego.

reklama
  • Rozpoczęto poszukiwania

W związku z tym sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie wraz z funkcjonariuszami Wydziału Operacyjno-Śledczego Zarządu w Krakowie Centralnego Biura  Zwalczania Cyberprzestępczości, o pomoc poproszono także funkcjonariuszy kryminalnych z Tarnowa.

Dobra współpraca szybko zaowocowała konkretnymi informacjami, z których wynikało, że e-mail napisała 37-letnia mieszkanka Krakowa.

Policjanci dzięki żmudnej pracy operacyjnej namierzyli miejsce przebywania kobiety na terenie miasta. Już w sobotę, cała i zdrowa otrzymała niezbędną pomoc.

Zobacz także:

Interwencja pirotechników na lotnisku w Balicach. Do akcji zadysponowano psy

Zostali zatrzymani w miejscu zamieszkania. Usłyszeli zarzuty

Krakowscy policjanci zatrzymali dostawcę jedzenia

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności