Janek Traczyk wraca do Klubu Zaścianek z piękną, magiczną trasą „Świątecznie… Tour”

materiały prasowe
Janek Traczyk wraca do Klubu Zaścianek z piękną, magiczną trasą „Świątecznie… Tour”

Już w styczniu w krakowskim Klubie Zaścianek wystąpi Janek Traczyk z magiczną trasą „Świątecznie… Tour”. Bilety na to wydarzenie są już dostępne.

reklama

 Koncert świąteczny Janka Traczyka nawiązuje bezpośrednio do najnowszego wydawnictwa – mini albumu „Świątecznie…”. To emocjonalne spojrzenie na Święta Bożego Narodzenia. Kolędy i pastorałki w nieoczywistych, ekspresyjnych aranżacjach autorstwa Janka, nawiązujących do muzyki filmowej, klasyki i współczesnego popu z wykorzystaniem akustycznych brzmień instrumentów.

reklama

Wydarzenie zaplanowano 19 stycznia 2024 w Klubie Zaścianek ( ul. Rostafińskiego 4)

Wybierając materiał na płytę, Artysta stawiał przede wszystkim na utwory bardzo poruszające, ale nie zabrakło też wesołych kompozycji. Wokalista zaśpiewa i zagra przy fortepianie, a towarzyszyć będzie mu trio smyczkowe – altówka, skrzypce i wiolonczela. Wspólnie zaprezentują najpiękniejsze kolędy i pastorałki, pozostając w klimacie ciepłych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Bez wątpienia będzie to wieczór pełen pięknych emocji!

Bilety:

110 zł – przedsprzedaż

140 zł – w dniu koncertu

Bilety do kupienia na stronie:

Ticketclub: https://ticketclub.pl/…/janek-traczyk-klub-zascianek…/

W serwisie eBilet i kupbilecik

Bilety w wyjątkowej wersji kolekcjonerskiej dostępne już niedługo w sklepie internetowym https://sklep.klubstudio.pl oraz już niebawem w Klubie Studio (Witolda Budryka 4), codziennie od 12:00 do 00:00, w Klubie Filutek (Józefa Rostafińskiego 10), codziennie od 12:00 do 01:00.

Otwarcie bram: 18:30, Start koncertu: 19:30.

"Janek traczyk zapowiedz"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności