Inwestor przystąpi do kolejnego etapu prac. Kierowców czekają utrudnienia

Autor CowKrakowie.pl
Inwestor przystąpi do kolejnego etapu prac. Kierowców czekają utrudnienia

Krakowscy kierowcy muszą przygotować się na kolejne zmiany w organizacji ruchu. Inwestor przystąpi do kolejnego etapu prac. W związku z tym od poniedziałku zajęta zostanie połowa jezdni na odcinku od ul. Komandosów do wyjazdu z tunelu pod ul. Konopnickiej.

reklama

18 grudnia inwestor przystąpi do kolejnego etapu prac, polegającego m.in. na przebudowie sieci wodociągowej, a także budowie kanalizacji teletechnicznej i instalacji krawężników. W tym etapie wygrodzona zostanie połowa jezdni ul. Barskiej na odcinku od ul. Komandosów do wyjazdu z tunelu pod ul. Konopnickiej (w pierwszej kolejności – jezdnia południowa).

reklama

W związku z pracami wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, który będzie kierowany poprzez sygnalizację świetlną. W razie konieczności ruchem będą kierować osoby uprawnione. Dotychczasowe przejścia dla pieszych na ul. Barskiej i Komandosów zostaną zlikwidowane i zastąpione przejściami tymczasowymi, zlokalizowanymi nieco dalej, poza zakresem prac.

Taka organizacja potrwa do 16 lutego 2024 r. Planowany termin zakończenia inwestycji to początek września przyszłego roku.

Te artykuły mogą cię zainteresować:

Oszust wpadł na gorącym uczynku. Rozpłakał się i przepraszał, gdy zatrzymali go policjanci

Będą nowe linie autobusowe [TRASY]

Będzie nowy system biletowy w krakowskiej komunikacji miejskiej?

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności