Czyżyny. Policjanci przeszukali mieszkanie. Dealer narkotyków został zatrzymany

Autor CowKrakowie.pl
Czyżyny. Policjanci przeszukali mieszkanie. Dealer narkotyków został zatrzymany

Spora ilość narkotyków nie trafi na krakowskie ulice. Policjanci zatrzymali dealera, który najbliższy czas spędzi za kratkami. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności, ponieważ działał on w warunkach recydywy.

reklama

Krakowscy funkcjonariusze policji udali się więc w rejon Czyżyn, gdzie według ich ustaleń mogła przebywać osoba posiadająca nielegalne substancje. W pewnym momencie kryminalni zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi osoby będącej w ich zainteresowaniu, która wchodziła do samochodu. Wtedy też policjanci podjęli interwencję i wylegitymowali mężczyznę. 32-latek na widok funkcjonariuszy był poddenerwowany i nie ukrywał zaskoczenia z zaistniałej sytuacji.

reklama

Przeszukano jego mieszkanie i samochód

Policjanci znaleźli przy nim pudełko plastikowe z zawartością suszu roślinnego o wadze 5,5 grama pochodzące prawdopodobnie ze sprzedaży narkotyków. Przeszukanie jego mieszkania oraz samochodu doprowadziło natomiast do zabezpieczenia ponad 9 kilogramów ziela konopi, 1,5 kilograma klefedronu, 32 gramy amfetaminy oraz 22 gramy ecstasy. W związku z zaistniałą sytuacją 32-latek został zatrzymany a następnie osadzony w policyjnym areszcie. Ujawnione narkotyki zostały zabezpieczone i przekazane do dalszych analiz laboratoryjnych.

Usłyszał zarzut

Zatrzymany 32-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny, początkiem grudnia br. na wniosek Prokuratury Rejonowej Kraków Nowa Huta zastosowano tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności, ponieważ działał on w warunkach recydywy.

Zobacz także:

Zaatakowali mężczyznę i funkcjonariuszy policji

Radiowóz policyjny zamienił się karetkę. Akcja ratunkowa w Krakowie

Kobieta chciała targnąć się na swoje życie. Na szczęście policja szybko zareagowała

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności