Andrea Bocelli wystąpi w Krakowie

Autor CowKrakowie.pl
Andrea Bocelli wystąpi w Krakowie

Andrea Bocelli wystąpi w Krakowie w 2024r. Artysta ponownie wróci do naszego miasta 16 listopada. Bilety na ten koncert są cały czas dostępne.

reklama

Światowej sławy artysta Andrea Bocelli wystąpi w TAURON Arenie Kraków już w 2024 roku. Podczas wyjątkowego koncertu Bocelli zaprezentuje swoje najnowsze jak i te najbardziej znane i kochane utwory. To wydarzenie muzyczne przyciągnie zarówno miłośników operowych arii, jak i fanów ballad muzyki popularnej. Bocellemu będzie towarzyszyć orkiestra, chór oraz wyjątkowi goście, tworząc niezapomnianą atmosferę na scenie.

reklama

Zobaczcie naszą fotorelację, jak Andrea Bocelli oczarował krakowską publiczność.

Koncert w Krakowie będzie niezwykłą okazją, aby doświadczyć piękna i magii muzyki w wykonaniu jednego z najwybitniejszych tenorów naszych czasów. Obiekt ten to doskonale znane miejsce dla miłośników muzyki na terenie Polski, zapewnia doskonałe warunki akustyczne oraz wygodne miejsca na widowni. To jedno z największych i najnowocześniejszych wnętrz widowiskowych w Europie.

To nie wszystko! Również jego syn zapowiedział, że zagra w Krakowie! Zapowiadaliśmy ten koncert na CowKrakowie.pl kilka dni temu: Matteo Bocelli wystąpi ponownie w Krakowie!

Zobacz także:

Takie gwiazdy wystąpiły w 2023 roku w Krakowie

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności