Zarząd Dróg Miasta Krakowa przeprasza mieszkańców

Autor CowKrakowie.pl
Zarząd Dróg Miasta Krakowa przeprasza mieszkańców

Zarząd Dróg Miasta Krakowa przeprasza mieszkańców. Niestety w terminie nie zostanie zakończony remont mostu Dębnickiego. W tej sprawie interweniował także wiceprezydent Andrzej Kulig.

reklama

Jak już dziś rano informowaliśmy na CowKrakowie.pl, Andrzej Kulig przeprowadził rozmowę dyscyplinującą z wicedyrektorem Piotrem Trzepakiem z Zarząd Dróg Miasta Krakowa w sprawie postępu prac na moście Dębnickim i skrytykował publicznie działania jednostki.

reklama

ZDMK tłumaczy się

Zarząd Dróg Miasta Krakowa napisał na social mediach przeprosiny dla mieszkańców Krakowa – niestety remont mostu Dębnickiego się przedłuży.

Z przykrością informujemy, że z powodu niesprzyjających warunków pogodowych, termin zakończenia remontu mostu Dębnickiego ulegnie niewielkiemu opóźnieniu. Nasz zespół pracuje z pełnym zaangażowaniem, aby zapewnić bezpieczeństwo i trwałość tej ważnej przeprawy, jednak technologia, której używamy do remontu, wymaga co najmniej trzech kolejnych dni bez opadów deszczu.” – czytamy w uzasadnieniu ZDMK

Winna pogoda

ZDMK zapewnia, że zrobiono wszystko, co w ich mocy, aby przestrzegać ustalonego harmonogramu. „Niestety, warunki pogodowe są poza naszą kontrolą i w tej sytuacji musimy dostosować się do nich, aby zapewnić najwyższą jakość wykonanych prac.” – zaznaczają urzędnicy.

Przeprosiny

Urzędnicy przepraszają mieszkańców Krakowa.

Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, które ta sytuacja może spowodować. Jesteśmy wdzięczni za Państwa cierpliwość i zrozumienie w tej sprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej zakończyć prace i przywrócić pełną przejezdność mostu Dębnickiego.

Wstrzymanie awaryjnych prac na moście Zwierzynieckim

W poniedziałek poinformowano, o rozpoczęciu awaryjnych prac na moście Zwierzynieckim. Dziś natomiast wiceprezydent Krakowa zażądał od ZDMK natychmiastowego przerwania prac w tym miejscu. Andrzej Kulig podkreśla, że ten most jest alternatywną przeprawą dla kierowców poruszających się po mieście. Roboty te będą kontynuowane w dogodniejszym terminie, po zakończeniu remontu mostu Dębnickiego.

Te artykuły mogą cię zainteresować:

Robotnicy natrafili na dawny most. Co dalej z inwestycją? [ZDJĘCIA]

Prace na Opolskiej. Od godziny 7:00 rano będą kolejne zwężenia jezdni

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności