Wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu poszczególnych linii autobusowych i tramwajowych

Autor CowKrakowie.pl
Wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu poszczególnych linii autobusowych i tramwajowych

Wprowadzone zostaną niewielkie zmiany w kursowaniu poszczególnych linii autobusowych i tramwajowych. To wszystko z myślą o pasażerach, którzy będą uczestniczyć w zabawach andrzejkowych.

reklama

W związku ze zwiększonymi potrzebami przewozowymi w noce z 24 na 25 i z 25 na 26 listopada wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu poszczególnych nocnych linii autobusowych i tramwajowych.

reklama

Nocne linie tramwajowe:

  • nr 62 („Plac Centralny im. Ronalda Reagana” – „Czerwone Maki P+R”):
    • w noc z 24 na 25 listopada rozkład jazdy pozostanie bez zmian, do obsługi będzie kierowany tabor o zwiększonej pojemności
    • w noc z 25 na 26 listopada w związku z pracami serwisowymi na rondzie Czyżyńskim linia będzie zawieszona. W zamian będzie kursować nocna linia autobusowa nr 662, obsługiwana taborem o zwiększonej pojemności
  • nr 64 („Os. Piastów” – „Bronowice Małe”) – rozkład jazdy pozostanie bez zmian, do obsługi będzie kierowany tabor o zwiększonej pojemności
  • nr 69 („Nowy Bieżanów P+R” – „Krowodrza Górka P+R”) – rozkład jazdy pozostanie bez zmian, do obsługi będzie kierowany tabor o zwiększonej pojemności.

Nocne linie autobusowe:

  • nr 601 („Zajezdnia Nowa Huta” – „Mydlniki Wapiennik P+R) – w godz. 23.00–3.00 będzie kursować co 30 minut, w tym czasie linia nie będzie uczestniczyć w „zlotach” na przystanku „Teatr Słowackiego”
  • nr 608 („Os. Na Stoku” – „Pod Fortem”) – w związku z pracami serwisowymi w tunelach Trasy Łagiewnickiej będzie kursować po trasie zmienionej: „Os. Na Stoku” – … – ul. Wadowicka, ul. Brożka, ul. Grota-Roweckiego, ul. Kobierzyńska, przystanek „Rostworowskiego” – … – „Pod Fortem”.
  • nr 611 („Czyżyny Dworzec” – „Chełmońskiego Pętla”) – w godz. 23.00–3.00 będzie kursować co 30 minut, w tym czasie linia nie będzie uczestniczyć w „zlotach” na przystanku „Teatr Słowackiego”.

Zobacz także:

Nie tylko na Rynku Głównym odbędzie się świąteczne wydarzenie!

Kto jeszcze wystąpi w tym roku? Koncerty Kraków 2023

Niedaleko Krakowa otwarty zostanie największy w Polsce Ogród Świateł. Już w sobotę!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności