W trakcie interwencji w mieszkaniu policjanci wyczuli wydobywającą się woń marihuany

Autor CowKrakowie.pl
W trakcie interwencji w mieszkaniu policjanci wyczuli wydobywającą się woń marihuany

Policjanci w Krzeszowicach pojechali po poszukiwanego 38-latka. Interwencja zakończyła się też zatrzymaniem…. jego brata, bo jak się okazało miał w pokoju marihuanę, którą policyjny nos wyczuł. 

reklama

Kilka dni temu policjanci ustalili, że 38-letni poszukiwany może przebywać pod jednym z adresów niedaleko Krakowa. Mężczyzna został skazany na karę 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu i czynu tego dopuścił się w warunkach recydywy. Nie stawił się jednak do zakładu karnego.

reklama

Policjanci udali się więc pod wytypowany adres, aby sprawdzić, czy 38-latek się tam ukrywa. Nie pomylili się… Na miejscu funkcjonariusze zastali poszukiwanego mężczyznę, więc go zatrzymali.

Wyczuli zapach marihuany

W trakcie interwencji policjanci wyczuli wydobywającą się z wnętrza jednego z pokoi woń marihuany. Jak się okazało, to lokum zajmował 20-letni brat poszukiwanego. Na widok mundurowych bardzo się zdenerwował i szybko schował coś do szafy. Na polecenie funkcjonariuszy, wyjął to co chciał przed nimi ukryć — były to cztery woreczki strunowe z zwartością marihuany. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 15 gramów tego narkotyku, a 20-latka zatrzymali za ich posiadanie.

38-latka policjanci doprowadzili do zakładu karnego, gdzie odbędzie wcześniej zasądzoną karę pozbawienia wolności. Z kolei jego młodszy brat usłyszał w komisariacie zarzut posiadania narkotyków, które to przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

CowKrakowie.pl poleca:

Krakowski Bieg Sylwestrowy 2023. Można już się zapisać [TRASA]

O krok od tragedii. Włamywacze z Krakowa są już w rękach policji [ZDJĘCIA]

Szpital Uniwersytecki w Krakowie planuje wprowadzenie nowych terapii 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności