W piątek kolejny koncert w TAURON Arenie Kraków. Fani nie mogą się doczekać

Autor CowKrakowie.pl
W piątek kolejny koncert w TAURON Arenie Kraków. Fani nie mogą się doczekać

Fani odliczają już godziny do kolejnego koncertu, który odbędzie się w Krakowie. W najbliższy piątek, 3 listopada w naszym mieście wystąpi HAUSER. Poniżej prezentujemy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych.

reklama

HAUSER ma ugruntowaną pozycję jednego z najważniejszych instrumentalistów XXI wieku. Jego styl gry trudno jednoznacznie określić. To unikalne połączenie wysublimowanych dźwięków wiolonczeli, mającej w sobie piękno i elegancję z prawdziwą rockową muskulaturą i heavy metalową energią. HAUSER posiada ogromną bazę repertuarową, którą ciągle poszerza. Od Szostakowicza i Czajkowskiego przez Morricone i Zimmera po Lady Gagę i Rolling Stones. To bogate zaplecze powoduje, że HAUSER stanowi ciekawe studium kontrastów; równie dobrze czuje się w muzyce klasycznej, jak i w muzyce pop. Posiada też niezwykłą i niemal encyklopedyczną wiedzę na temat tej dziedziny sztuki.

reklama

Dynamiczna i elektryczna gra spowodowała, że HAUSER szturmem podbija świat. Karierę wiolonczelisty śledzi blisko 15 milionów fanów na Facebooku, Instagramie i Youtube, ale jego sukces wykracza daleko poza obserwujące go osoby w mediach społecznościowych, bo rzesza fanów wciąż rośnie. Jest prawdziwym muzycznym fenomenem i zwierzęciem scenicznym: z jednej strony sprawnym wirtuozem, a z drugiej – emanuje czystym magnetyzmem. Nie można mu odmówić umiejętności jednoczenia pokoleń melomanów.

REBEL WITH CELLO – to nazwa światowej trasy, w ramach której HAUSER odwiedzi także Polskę. Koncert w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 3 listopada 2023 roku.

Niezbędnik koncertowy

Rozpiska godzinowa
18:15 – otwarcie bram
20:00 – początek koncertu 
*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu otwarcia bram oraz wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management)

Wejścia
Osoby z biletami na płytę i trybuny wchodzą wejściami nr 1, 2 i 3. 
Osoby z biletami na loże: wejście dedykowane obok wejścia nr 2.

Odbiór pakietów ViP i M&G
Odbiór możliwy będzie w pobliżu sprzedaży merchu (będą widoczne oznaczenia). W okolicy wejścia nr 1 do TAURON Areny Kraków.

Okazanie biletu do kontroli
Wchodząc na koncerty można mieć bilet wydrukowany, a także okazać go na telefonie, ale wtedy warto go wcześniej pobrać. Okazać należy kod QR (albo kod kreskowy).

Zakup gadżetów
Na koncertach dostępne będą stoiska z merchandisingiem. 
TAURON Arena Kraków: na korytarzu przy ladzie, naprzeciwko wejścia nr 1

Czego nie można wnosić na koncerty?
Do hal nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video. Zabrania się także zabierania ze sobą wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks), a także innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne
Zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego (m.in. tabletów oraz kamerek Go-Pro), który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Zabrania się wnoszenia również profesjonalnego sprzętu fotograficznego. W przypadku nierespektowania zasad, management artysty zastrzega sobie prawo do skonfiskowania wyżej wymienionych przedmiotów. Można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

Punkty medyczne
Podczas koncertu w TAURON Arenie Kraków czynny będzie jeden stacjonarny punkt medyczny na płycie oraz kilka mobilnych.

Palenie papierosów na koncertach
Palenie papierosów będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonych palarniach. Poza wskazanym obszarem palenie papierosów będzie zabronione.

"Hauser w Krakowie"

 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności