Tragiczny wypadek na ul. Marii Konopnickiej. Nie żyje mężczyzna

Autor CowKrakowie.pl
Tragiczny wypadek na ul. Marii Konopnickiej. Nie żyje mężczyzna

Tragiczny wypadek miał miejsce w Krakowie na ul. Marii Konopnickiej. Pod kołami samochodu osobowego zginął 62-letni mężczyzna. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

reklama

7 listopada tuż po godzinie 22:00 dyżurny krakowskiej policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny na ul. Marii Konopnickiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy przybyli na miejsce wynikało, że do zdarzenia doszło, w momencie gdy mężczyzna przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

reklama

Został potrącony

W tym czasie został on potrącony przez samochód osobowy marki Ford. Na miejscu pierwszej pomocy poszkodowanemu udzieliły osoby będące w pobliżu, następnie czynności reanimacyjne kontynuowane były przez wezwane na miejsce służby ratownicze. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować i pieszy zmarł w wyniku doznanych obrażeń. Funkcjonariusze przebadali kierującego Fordem na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało był on trzeźwy.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratury. Wykonane zostały między innymi oględziny z udziałem biegłego sądowego z zakresu Technicznej i Kryminalistycznej Rekonstrukcji Wypadków Drogowych. W tej sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem prokuratury, które będzie miało na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności wypadku.

Zobacz również:

Chciał go zabić. Maczetą uderzał mężczyznę w głowę i ręce

Oburzające słowa ukraińskiego piosenkarza. Koncerty zostały odwołane m.in. w Krakowie

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności