To wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ogłoszono dodatkowe spektakle!

Autor CowKrakowie.pl
To wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ogłoszono dodatkowe spektakle!

Spektakularny sukces irlandzkich tancerzy w Polsce. Ogłoszone już wcześniej trzy spektakle cieszą się tak wielkim zainteresowaniem, że zdecydowano o organizacji dwóch kolejnych. Do wrocławskiej Hali StuIecia, ICE Kraków i Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu dołącza nowe miejsce – COS Torwar w Warszawie. Z kolei w Krakowie odbędzie się dodatkowy spektakl – o godzinie 16:00. Zaplanowano zatem nie trzy, a pięć widowisk wypełnionych irlandzkim tańcem i muzyką. 

reklama

Artyści Rhythm of the Dance należą do grona utalentowanych młodych ludzi podtrzymujących kult i tradycje irlandzkiego tańca stepowego, któremu towarzyszy muzyka na żywo. Akompaniatorzy grają na szerokiej gamie instrumentów, takich jak: tradycyjne piszczałki uilleann (odmiana dud), irlandzki bodhran (rodzaj bębna), skrzypce, flety, akordeony, banjo i gwizdki. Spektakl pokazuje wiele różnych technik połączonych z muzyką nowoczesną i współczesną.

reklama

Obsada grupy tanecznej składa się z kolei z mistrzów świata w swojej dziedzinie, którzy występowali także w najbardziej prestiżowych pokazach tańca irlandzkiego, w tym Riverdance, Lord of the Dance i Magic of the Dance. Wszyscy razem, zarówno tancerze, instrumentaliści i wokaliści dają piękny pokaz talentu do tańca irlandzkiego i tradycyjnej muzyki.

Oszałamiające spektakle Rhythm of the Dance, gdzie muzyka i taniec grają równorzędne role, będzie można zobaczyć na początku przyszłego roku. Pięć widowisk wystawionych zostanie w czterech miastach:

23 stycznia – COS Torwar Warszawa, godz. 20:00

24 stycznia – Hala Stulecia we Wrocławiu, godz. 20:00

25 stycznia – Centrum Kongresowe ICE Kraków, dwa spektakle o godzinie 16:00 i 20:00 

26 stycznia – Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu, godz. 20:00

Bilety w sprzedaży na www.biletserwis.pl.

"Rhythm of the Dance"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności