Thirty Seconds to Mars ponownie w Krakowie!

Autor CowKrakowie.pl
Thirty Seconds to Mars ponownie w Krakowie!

Thirty Seconds to Mars ponownie w Krakowie. Dziś ogłoszono kolejny koncert, który odbędzie się w TAURON Arenie Kraków w 2024 roku.

reklama

Dziś, wspinając się po Empire State Building w Nowym Jorku, zdobywca Oscara Jared Leto ogłosił obszerną, światową trasę koncertową zespołu Thirty Seconds to Mars “Seasons 2024 Global Tour”, z którą odwiedzą Amerykę Łacińską, Europę, Amerykę Północną, Australię i Nową Zelandię. Będzie to pierwsza trasa koncertowa zespołu od ponad 5 lat.

reklama

Leto, frontman zespołu, dokonał historycznego wyczynu, wspinając się po raz pierwszy w historii na Empire State Building. Od dziecka zafascynowany tym niesamowitym zabytkiem, powiedział: „Budynek jest świadectwem wszystkich rzeczy, które można zrobić na świecie, jeśli się do tego przyłożymy, co jest w dużej mierze inspiracją dla naszego najnowszego albumu, It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day”. Wspinaczka po Empire State Building i zapowiedź trasy koncertowej są metaforą tego, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko spróbujemy.

Krakowski koncert zaplanowano na 9 maja 2024 roku w TAURON Arenie Kraków.

Bilety

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 15 listopada o godz. 12:00

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00

Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 17 listopada na LiveNation.pl o godzinie 10:00.

"Leto"
"thirty seconds to mars"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności