Takiego wydarzenia jeszcze w Krakowie nie było. Już 1 grudnia. Udział jest bezpłatny

Autor CowKrakowie.pl
Takiego wydarzenia jeszcze w Krakowie nie było. Już 1 grudnia. Udział jest bezpłatny

Takiego wydarzenia jeszcze w Krakowie nie było. Krakowski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości odbędzie się 1 grudnia. By wziąć udział, wystarczy zarejestrować się online.

reklama

Kongres jest adresowany do osób odpowiedzialnych za zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi – zarządców, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, towarzystw budownictwa społecznego, jednostek budżetowych i spółek miejskich zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami oraz wszystkich osób związanych i zainteresowanych funkcjonowaniem rynku nieruchomości.

reklama

Doświadczeni eksperci i praktycy omówią m.in. nowe obowiązki wynikające z wprowadzenia świadectw charakterystyki energetycznej budynku, kwestie związane z obowiązkiem udostępnienia lokalu w związku z remontem lub przeglądem okresowym. Specjaliści opowiedzą także, jak rozliczyć dostawy ciepła we wspólnocie mieszkaniowej i zmodernizować lub wymienić windę w budynku. Nie zabraknie debaty, podczas której poruszony zostanie problem konieczności uregulowania rynku najmu krótkoterminowego.

Krakowski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości stwarza przestrzeń do dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzania nieruchomościami.

Udział jest bezpłatny

Kongres odbędzie się 1 grudnia, o godz. 9.00, w auli głównej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Poznaj program wydarzenia.

Zarejestruj się na wydarzenie na stronie kongresu.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności