T. Love w Krakowie. Koncert już dziś w Klubie Studio

Autor CowKrakowie.pl
T. Love w Krakowie. Koncert już dziś w Klubie Studio

Już dziś, 5 listopada w Klubie Studio zapowiada się wyjątkowy koncert. Zespół T. Love zagra dla krakowskiej publiczności. Usłyszmy największe hity oraz najnowsze utwory pochodzące z płyty Hau Hau, której premiera miała miejsce w ubiegłym roku.

reklama

Muniek, jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów polskiej sceny muzycznej – będzie świętował swoje 60. urodziny! Taka okazja zdarza się tylko raz, co sprawi że ten koncert będzie jeszcze bardziej wyjątkowym wydarzeniem!

reklama

T. Love – jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, powraca do Klubu Studio! W 2022 roku zespół zaprezentował nowy album zatytułowany „HAU! HAU!”, którego premiera miała miejsce 22 kwietnia. Zagrali również wielką trasę koncertową po Polsce! Fani zespołu czekali na kolejną płytę T. Love siedem lat. Za większość kompozycji na nowym krążku odpowiada Janek Benedek, który wrócił do zespołu podczas prac nad nowym albumem.

Płytę „HAU! HAU!” zapowiadają single „Pochodnia” i „Ponura Żniwiarka”. W pierwszym z nich gościnnie zaśpiewała z Muńkiem Staszczykiem Kasia Sienkiewicz – wokalistka zespołu Kwiat Jabłoni. „Pochodnia” to piosenka o ogniu miłości, pełna wspomnień i klasycznych brzmień gitarowych z lat 80. Usłyszmy największe hity T. Live oraz najnowsze utwory pochodzące z płyty Hau Hau, której premiera miała miejsce w ubiegłym roku.

Czasówka

19:00 – otwarcie bram

20:00 – Brudno

20:50 – T.Love/Muniek

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Bilety na bramce w cenie:

130 zł – płyta

160 zł – balkon

"T love Kraków"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności