Szykuje się świetne wydarzenie w Galerii Bronowice. Kibice Wisły Kraków będą zadowoleni

materiały prasowe
Szykuje się świetne wydarzenie w Galerii Bronowice. Kibice Wisły Kraków będą zadowoleni

Najbliższy piątek w Galerii Bronowice to nie lada gratka dla każdego kibica klubu z Reymonta. Już 17 listopada fani i sympatycy spotkają się tu z piłkarzami podczas Dnia z Wisłą Kraków. W ramach wydarzenia zaplanowano liczne dodatkowe atrakcje, takie jak gry piłkarskie, interaktywne konsole i konkurs z nagrodami. Przez cały dzień otwarty będzie również mobilny Official Fanshop.

reklama

Wiślacki dzień w Galerii Bronowice odbędzie się w najbliższy piątek, 17 listopada. Już o godz. 9:00 otworzy się mobilny punkt Official Fanshop, gdzie kibice będą mogli zaopatrzyć się w koszulki, szaliki i wiele innych klubowych gadżetów. Natomiast od godz. 15:00 na fanów Wisły Kraków oraz wszystkich miłośników footballu czekać będzie szereg niespodzianek. W centrum handlowym powstanie dedykowana strefa z interaktywnymi stanowiskami oraz tematycznymi grami. Nie zabraknie także konkursu z wyjątkowymi nagrodami oraz malowania twarzy. To jednak wciąż nie wszystko!

reklama

Spotkanie z zawodnikami

Główną atrakcją wydarzenia w Galerii Bronowice będzie obecność zawodników Białej Gwiazdy. Fani będą mieli okazję spotkać na żywo swoich idoli, zamienić z nimi kilka słów czy poprosić o podpis na gadżecie. Spotkanie zostanie podzielone na trzy tury – o godz. 16:00, 17:00 oraz 18:00. W celu sprawnego przebiegu wydarzenia, do piłkarzy ustawią się dwie kolejki – jedna do autografów, druga do pamiątkowych zdjęć.

Dzień z Wisłą Kraków odbędzie się w Galerii Bronowice w piątek, 17 listopada. Sklep Official Fanshop będzie czynny od godz. 9:00. Atrakcje i pozostałe aktywności startują o godz. 15:00.

"Dzień z Wisłą Kraków Galeria bronowice"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności