Świat beauty spotka się w Krakowie na 45. Kongresie i Targach LNE!

materiały prasowe
Świat beauty spotka się w Krakowie na 45. Kongresie i Targach LNE!

Przygotujcie się na wyjątkowe wydarzenie, które rozświetli piękno Krakowa w dniach 18-19 listopada – jubileuszowy 45. Kongres i Targi LNE w EXPO Kraków! Już od blisko 30 lat branża beauty tradycyjnie spotyka się, by dzielić się wiedzą i najnowszymi trendami oraz wzajemnie inspirować.

reklama

Główne punkty programu:

reklama

1) Targi LNE: ponad 300 marek i firm z branży beauty, które przedstawią swoje innowacje, bestsellery oraz produkty. To nie tylko możliwość zakupów, ale także okazja, aby dowiedzieć się, co jest na topie, a także nawiązać kontakty biznesowe.

2) Kongres LNE: ponad 60 znakomitych ekspertów i wykładowców, którzy przygotowali dla Was wyjątkowe prelekcje i prezentacje na tematy kluczowe dla branży kosmetycznej. Będziecie mieli okazję wzbogacić swoją wiedzę oraz dowiedzieć się więcej o aktualnych trendach.

3) 5 scen, na których odbywają się wykłady i pokazy firmowe – nasze wydarzenie odwiedzają najlepsi profesjonaliści świata beauty. Spotkacie znane osobistości i ekspertów w wielu dziedzinach kosmetologii. To dobra okazja do uczestnictwa w prelekcjach, spotkaniach biznesowych i branżowych, m.in. w Cossmeo Meeting Point.

4) Targi Świąteczne EKOnaturaLNE: to tu holistyka spotyka eko, a Wy będziecie mieć szansę znalezienia idealnego prezentu na święta… i nie tylko. To doskonałe uzupełnienie oferty targów i okazja, aby zadbać o planetę, siebie oraz bliskich.

Kongresy i Targi LNE to miejsce budujące relacje w branży beauty. Pragniemy łączyć bogatą ofertę edukacyjną z imponującą przestrzenią targowo-wystawienniczą, by nie tylko śledzić, ale także współtworzyć nieustannie rozwijającą się branżę kosmetyczną w Polsce. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia. Dołączcie do społeczności beauty i bądźcie częścią 45. Kongresu i Targów LNE w EXPO Kraków 18-19 listopada 2023.

Szczegółowe informacje na temat programu i rejestracji dostępne są na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: https://kongres.lne.pl/

"Targi LNE Kraków 2023"
"Targi LNE Kraków 2023"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności