Smolasty w Klubie Studio. Koncert już dziś!

Autor CowKrakowie.pl
Smolasty w Klubie Studio. Koncert już dziś!

Smolasty wystąpi już dziś, 16 listopada w krakowskim Klubie Studio. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:30. Są jeszcze dostępne bilety.

reklama

Smolasty to wokalista, raper i producent tworzący muzykę z pogranicza R&B, pop i rap. Współpracował z takimi wykonawcami jak Robert Gawliński, Białas, Kaz Bałagane, Otsochodzi, Kizo, PlanBe czy Chada. Był współproducentem i współtwórcą muzyki na minialbumie Kaza Bałagane „Lot022” z 2015. W 2017 roku został jednym z członków projektu producenckiego „Młode Wilki Popkillera 5”, z zespołem wydał i nagrał studyjną płytę.

reklama

Debiutancki album Smolastego – „Fake Love”, wydany w 2018 roku – promowany był singlami „Fake Love”, „Uzależniony”. W lutym 2019 roku płyta uzyskała status złotej. Otrzymał za nią nominację do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii muzyki rozrywkowej za fonograficzny debiut roku. Drugi krążek – „Pełnia”, wydany w 2020 roku – także uzyskał status złotego.

Smolasty powraca do fanów z rapowym albumem „Ghetto Playboy”, którego premiera miała miejsce 12 lutego 2021. Pod koniec 2022 roku ukazał się ostatni album „Almost Goat”, który uzyskał status potrójnie Platynowej Płyty. Przeboje Smolastego można usłyszeć m.in. w ESKA i RMF MAXXX. Single artysty mają na Youtube ponad 640 milionów wyświetleń.

Zbierajcie znajomych i wpadajcie na najgrubszy koncert w okolicy!

Otwarcie bram: 19:00, start koncertu zaplanowano na godzinę 20:30.

Więcej informacji o biletach dostępne są na stronie KLUBU STUDIO.

CowKrakowie.pl poleca te koncerty:

Jason Derulo Kraków 2023

Amerykański zespół odwiedzi Kraków w ramach europejskiej trasy koncertowej

Peja / Slums Attack ponownie w Krakowie. Koncert już w piątek

Thirty Seconds to Mars ponownie w Krakowie!

Doda wystąpi w Krakowie

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności