Sanah ponownie w TAURON Arenie Kraków

Autor CowKrakowie.pl
Sanah ponownie w TAURON Arenie Kraków

Sanah wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Wydarzenie odbędzie się 7 marca 2024 roku. Są już dostępne bilety! Kolejna trasa koncertowa zostanie wyprodukowana i zorganizowana przez DM Agency – agencję odpowiedzialną za sukces m.in. Uczty nad Ucztami oraz BANKIETU u sanah.

reklama

Liryczna odsłona twórczości sanah przypadła do gustu jej fanom tak bardzo, że nadchodząca trasa „Poezyje i nie tylko” wyprzedała się w mgnieniu oka! Artystka przygotowała jednak również coś dla osób, które, na koncertach, od wygodnych foteli i wieczorowych strojów, wolą taneczne szaleństwo w rytm energetycznych przebojów. BAJKOWA sanah: Dansing to halowe koncerty w 10 miastach w Polsce, w tym w TAURON Arenie Kraków, które odbędą się wiosną 2024 roku. Bilety już w sprzedaży na www.bajkowasanah.pl

reklama

Bilety w sprzedaży tylko i wyłącznie na www.bajkowasanah.pl oraz Eventim.pl.

To druga część trasy koncertowej BAJKOWA sanah, na którą składają się „Dansing” oraz ogłoszone wcześniej „Poezyje i nie tylko”. Artystka wystąpi łącznie na 24 koncertach. Pierwszy z nich odbędzie się 4 marca 2024 roku w Tarnowie („Dansing”), a finał podwójnej trasy zaplanowano na 17 maja 2024 roku, kiedy to sanah zaśpiewa przed warszawską publicznością w EXPO XXI („Poezyje i nie tylko”).

Na BAJKOWĄ sanah: Dansing zaprasza RMF FM, RMF Maxx, Wirtualna Polska, 4FUN.TV oraz AMS. Trasa zostanie wyprodukowana i zorganizowana przez DM Agency – agencję odpowiedzialną za sukces m.in. Uczty nad Ucztami oraz BANKIETU u sanah.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności