Przestępcza działalność mieszkanki Krakowa. Grasowała w centrum miasta

Autor CowKrakowie.pl
Przestępcza działalność mieszkanki Krakowa. Grasowała w centrum miasta

Na terenie Krakowa została zatrzymana kobieta, która w ostatnim czasie kilkukrotnie ukradła kosmetyki w drogeriach zlokalizowanych w centrum miasta. 43-latka działała w warunkach recydywy.

reklama

Kilka dni temu policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży artykułów kosmetycznych w drogerii znajdującej się w centrum miasta. Na miejscu funkcjonariusze zastali 43-letnią kobietę w obecności pracownika ochrony, który oświadczył, iż chwilę wcześniej kobieta została ujęta z powodu kradzieży kosmetyków.

reklama

To nie jedyne jej przewinienie

Policjanci ustalili, że to nie jedyne przewinienie jakiego w ostatnim czasie dopuściła się 43-latka. Jak się okazało, kobieta dzień wcześniej odwiedziła dwie drogerie, z których również ukradła kosmetyki. W sumie właściciele sklepów wycenili straty na łączna sumę ponad dwóch i pół tysiąca złotych.

W związku z zaistniałą sytuacją kobieta została zatrzymana i przewieziona do pobliskiego komisariatu, gdzie usłyszała zarzuty kradzieży. W tej sytuacji kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności, jednak z uwagi na to, że 43-latka działała w warunkach recydywy, kara ta może być wyższa. 

CowKrakowie.pl poleca:

Wystawa makiet kolejowych Kraków 2023

Amerykański zespół odwiedzi Kraków w ramach europejskiej trasy koncertowej

To wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ogłoszono dodatkowe spektakle!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności