Policja z Wieliczki poszukuje świadków zdarzeń drogowych

Autor CowKrakowie.pl
Policja z Wieliczki poszukuje świadków zdarzeń drogowych

Policjanci z Wieliczki zwracają się z prośbą do świadków, którzy widzieli zdarzenia drogowe na terenie powiatu wielickiego. Jeżeli ktoś posiada wiedzę na temat spraw prowadzonych przez funkcjonariuszy, to proszony jest o zgłoszenie tego faktu na najbliższym komisariacie.

reklama

Do pierwszego zdarzenia doszło 10 listopada 2023 roku około godziny 19.40  w Wieliczce na DK94 na pasie ruchu w kierunku Bochni, przed skrzyżowaniem z ul. Bogucką doszło do zdarzenia drogowego gdzie kierujący nieznanym samochodem uderzył w jadący bezpośrednio przed nim  samochód marki Land Rover koloru szarego, po czym po rozmowie z kierującym Land Roverem – odjechał z miejsca zdarzenia.

reklama

Kolejne zdarzenie

11 listopada 2023 r. pomiędzy godziną 12.05 a 14.10 w Wieliczce na ul. Dembowskiego, na parkingu P&R doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego uszkodzony został zaparkowany samochód Citroen  koloru szarego, po czym sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policja prosi osoby, które mogły w tym czasie przejeżdżać w pobliżu lub posiadają informacje dotyczące zdarzenia , o kontakt pod nr tel. 47 83-41-217, 47 83-41-211.

Te artykuły mogą cię zainteresować:

Chciał ukryć się przed policjantami. Postanowił zawinąć się w dywan

Brytyjczykowi odmówiono wjazdu do Polski. To nie koniec jego problemów

Castorama Bronowice – mężczyzna biegał z siekierą po sklepie

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności