Niedaleko Krakowa otwarty zostanie największy w Polsce Ogród Świateł. Już w sobotę!

Autor CowKrakowie.pl
Niedaleko Krakowa otwarty zostanie największy w Polsce Ogród Świateł. Już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę, 25 listopada niedaleko Krakowa zostanie otwarty największy w Polsce Ogród Świateł. To będzie jedna z kilku atrakcji dostępnych w Parku Rozrywki Energylandia.

reklama

Na terenie Parku Rozrywki Energylanida powstanie Największy w Polsce Ogród Świateł, który swoimi iluminacjami zawróci w głowie każdego małego, jak i dużego gościa! Świetlne dekoracje prowadzić będą każdego od samego wejścia, poprzez wszystkie alejki i zakamarki!

reklama

Tylko w Energylandii będziesz mógł zobaczyć aż 5 milionów światełek w jednym miejscu. Oświetlonymi dróżkami, w otoczeniu magicznych zwierzątek i innych dekoracji dotrzeć można będzie do świątecznych niespodzianek przygotowanych specjalnie na tę okazję.

UWAGA! Sprawdź kalendarz w jakie dni otwarta jest Energylandia w sezonie zimowym

Inne atrakcje

"Lodowisko"

Do dyspozycji gości będzie także  lodowisko oświetlone niczym w romantycznych filmach, a snowtubing, czyli zjazdy dmuchanymi pontonami przyniosą zarówno dzieciom, jak i dorosłym mnóstwo frajdy i uśmiechu! Odbędą się również warsztaty zdobienia pierników, gdzie każdy będzie mógł się wykazać i stworzyć jedyne w swoim rodzaju wypieki.

Bez czego jeszcze nie obejdą się święta? Oczywiście, że bez Świątecznego Mikołaja, który w tym roku postanowił zagościć właśnie w Zatorze, dając możliwość spotkania każdemu chętnemu! Nie obędzie się bez upominków, uśmiechów i dobrej zabawy, którą dostarczy aż 100 różnych atrakcji, a także specjalnie przygotowane show i pokazy.

Czynne będą roller coastery, które niezmiennie wzbogacą swoich pasażerów o niesamowite widoki i wyjątkowe emocje! Miliony światełek widzianych z 53 metrowego koła młyńskiego Wonder Wheel to widok, który zapadnie w pamięci na długo każdemu odwiedzającemu Park w tym niezwykłym, zimowym okresie! Zimowy sezon i Winter Kingdom to świetna zabawa, rodzinny czas, niesamowite kolejki górskie, bajeczne karuzele i niespotykane widoki.

Energylandia nie zwalnia tempa i zaprasza na niezwykłą, zimową odsłonę zabawy, podczas niesamowitego Winter Kingdom już od 25 listopada tego roku.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności